کد مطلب: 26285
تاریخ انتشار : 6 مرد 1397 - 19:57
فرماندار بشرویه : تاکید مدیر عالی دولت در استان تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مردم است /راه اندازی قربانگاه محرم در شهرستان بشرویه کمک جدی به تامین امنیت سلامت مردم است

به گزارش پیام بشرویه ، "علیرضا زمانزاده" فرماندار شهرستان بشرویه در نشست اعضای کارگروه تامین امنیت غذایی و پیشگیری از حوادث و سوانح رانندگی که زمینه مصدومیت کودکان را بوجود می آورد , با تاکید بر رعایت تکریم ارباب رجوع گفت : در نظام مقدس جمهوری اسلامی که بر پایه تکریم و رعایت حقوق شهروندی و مردم سالاری دینی بنا شده است , فرمانداران نماینده حاکمیت هستند و باید در عملکرد مدیران طوری برنامه ریزی شود که تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مردم در اولویت برنامه های آنان قرار گیرد .

 وی با تاکید بر توجه به اجرای مقررات و قوانین هم گفت : رعایت مقررات و قوانین در چهارچوب حفظ دست آوردهای نظام مقدس اسلامی ضروری است, ولی نباید به بهانه های مختلف طوری با مردم رفتار کرد که در اجرای قانون بیش از حد سختگیری و یا با تفسیر به رای خود در ارائه راهکار های مفید و سازنده برای گره گشایی در کارهای مردمی  کوتاهی شود .

زمانزاده با تاکید براجرایی شدن مصوبات  کارگروه تامین امنیت غذایی هم گفت : سلامت و تامین امنیت غذایی مردم یکی از برنامه های اصلی در تامین سلامت اجتماع است ؛و باید دستگاههای متولی حوزه نظارتی خود را بر عرضه مواد غذایی سالم و بهداشتی گسترش دهند .

وی خواستار پیگیری جدی در راه اندازی پروژه قربانگاه محرم در شهر بشرویه و ارسک شد .

علی حسینی نژاد محبی مدیر شبکه بهداشت و درمان بشرویه هم از لزوم اجرایی شدن طرح خود مراقبتی کارمندان خبر داد و گفت : با هدف پیشگیری از شیوع بیماریها ,لازم است طرح خود مراقبتی کارمندان توسط مدیران دستگاههای دولتی پیگیری شود .

وی همچنین از شهروندان هم خواست با مراجعه به پایگاههای سلامت, ارزیابی های دوره ای ازسلامت خود را دنبال کنند .

در این نشست اعضای کارگروه بر پیگیری جدی قربانگاه محرم در شهر ارسک که به علت کمبود اعتبارات اجرایی نشده را خواستار شدند

 در ادامه از دو تن از نوجوانان که در قالب اشعار طنز و هنر های آوایی رعایت قوانین و مقررات راهنمایی را توسط راکبین موتور سیکلت خواستار شده بودند قدر دانی شد .

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.