کد مطلب: 26282
تاریخ انتشار : 4 مرد 1397 - 15:54
فرماندار بشرویه: همه مصمم هستیم در ادامه راه شهدا و حفظ ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداریم .

به گزارش پیام بشرویه ، "علیرضا زمان زاده" فرماندار شهرستان بشرویه در نشست برنامه ریزی عملیات اجرایی فاز دوم فضاسازی گلزار شهدای گمنام بشرویه و ارسک که با حضور مدیران استانی و شهرستانی و در محل دفتر فرمانداری برگزار شد با اشاره به فضیلت های معنوی شهدا گفت: مجموعه عزیزانی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت‌گزار هستند؛ هدفشان تعالی بخشی به ارزش های انقلاب اسلامی و خدمت به مردم مومن و شریف و انقلابی ایران است .

 وی با اشاره به راه اندازی ستاد ویژه بررسی مشکلات مملکتی با حضور سران سه قوه گفت :همه مصمم هستیم در ادامه راه شهدا و حفظ ارزشهای نظام مقدس اسلامی گام برداریم ,و زمینه رضایت‌مندی مردم را از عملکرد قوای سه‌گانه فراهم آوریم.

 زمانزاده افزود :برخی معاندین نظام ولایی ایران اسلامی در صدد القای حس بدبینی و ناامیدی بین مردم و مسئولین نظام به بهانه بروز مشکلات اقتصادی هستند, که انشاالله با همدلی و همگامی همه مسئولین و عزم و اراده آنان در حل مشکلات مردم این فتنه جویی هاراه به جایی نخواهد برد.

 وی وجود مطهر و پاک شهدای گمنام در شهرهای بشرویه و ارسک را هدیه الهی برشمرد و گفت: شهرستان بشرویه مفتخر به میزبانی شهدای گمنامی است ,که آثار و برکات معنوی زیادی را برای مردم به ارمغان آورده اند؛ و بر همه ما واجب و لازم است, که قدردان شهدای عزیز باشیم.

 فرماندار بشرویه از روند کارهای زیرساختی در مزار شهدای گمنام شهر بشرویه احساس رضایت کرد و گفت: همه این فعالیتها وتوفیقات بدست آمده به برکت خون مقدس شهدا انجام شده ,و امیدواریم در سالی که دو رخداد بزرگ تاریخی در سطح استان برگزار می‌شود, کار اتمام المان سازی و فضاسازی گلزار شهدای گمنام شهرستان بشرویه هم به پایان برسد.

 حجت الاسلام و المسلمین "شیخ حسین استاد" امام جمعهشهر ارسک با اشاره به مفاهیم آیات قرآنی, تکریم و حفظ ارزش های شهدا را یکی از وظایف دینی برشمرد و گفت :خداوند یکی از حجت هایی را که برعهده مردم گذاشته تکریم و حفظ ارزش های شهدایی است, که در راه حق و حقیقت از جان خود گذشتند ؛و در ردیف شاهدانی هستند در روز رستاخیز اعمال انسانها را گواهی خواهند داد.

 وی ازکندی روند ساخت و المان گذاری گلزار شهدای گمنام شهر ارسک هم گلایه کرد و گفت :علیرغم اینکه مجموعه هیئت امناء, شورای شهرو شهرداری ارسک همه گونه همکاری را با پیمانکار سازه انجام داده‌اند,ولی نامبرده به قول خود عمل نکرده و تاکنون کار حمل و جاگذاری المان معوق مانده است .

"حسین یاری" شهردار شهر ارسک هم گفت: شهرداری ارسک قبل از حضور با برکت شهدای گمنام اقدام به آماده سازی مکان ویژه در پارک سه هکتاری شهرداری نموده, که تاکنون نزدیک به ۳۵۰ میلیون تومان برای فضاسازی و عملیات زیرساختی این پارک هزینه شده است, و علیرغم همه گونه همکاری در حمل لوازم و آمادگی برای احداث فندانسیون المان مورد نظر ,تاکنون پیمانکار پروژه در قبال تعهدات خود پاسخگو نیست ,که خواستار رسیدگی هرچه سریعتر هستیم.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.