کد مطلب: 26278
تاریخ انتشار : 1 مرد 1397 - 13:59
خادمان بارگاه ملکوتی امام رضا(علیه السلام) بعد از ظهر روز گذشته با استقبال باشکوه مردم و مسئولان بشرویه، وارد این شهر شدند.

به گزارش پیام بشرویه ، خادمان بارگاه ملکوتی امام رضا(علیه السلام) بعد از ظهر روز گذشته  با استقبال باشکوه مردم و مسئولان بشرویه، وارد این شهر شدند.

روز گذشته کاروان خدام رضوی به همراه پرچم متبرک آستان قدس رضوی با استقبال مردم و مسوولان وارد شهرستان بشرویه شدند.

خدام بارگاه امام رئوف با حضور بر سر مزار شهدای والا مقام شهرستان بشرویه  ضمن غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر این شهیدان والا مقام، با قرائت فاتحه به مقام شامخ این شهدا ادای احترام کردند.

حضور خدام رضوی در موسسه خیریه علی بن ابی طالب(علیه السلام) بشرویه

حجت الاسلام علی اکبر حدادیان رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه علی بن ابیطالب (علیه السلام) شهرستان بشرویه در این مراسم از حضور خدام رضوی در این مرکز قدردانی کرد.

حضور در بیمارستان و عیادت از بیماران، سرکشی از خانواده دو شهید گرانقدر بشرویه شهیدان طاووسی و ساداتی پور، برگزاری مراسم بزرگ بانوان زینبی با حضور خادمان رضوی در زینبیه، برگزاری اجتماع بزرگ مردم مومن و ولایتمدار بشرویه در مسجد جامع  و اجرای مراسم زیبای رضوی ، برگزاری مراسمات مختلف مذهبی در کنار بقعه مبارکه امام زاده لازم التعظیم بی بی نجمعه خاتون در روستای مجد  از اهم برنامه های اجرا شده کاروان زیر سایه خوررشید در شهرستان بشرویه بود.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.