کد مطلب: 26267
تاریخ انتشار : 26 تير 1397 - 14:30
عملیات اجرایی تبدیل 4 دستگاه آبنما به پل در شهرستان بشرویه آغاز شد.

به گزارش پیام بشرویه ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه از  آغاز عملیات اجرایی تبدیل 4 دستگاه آبنما به پل در شهرستان بشرویه  خبر داد

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه با اعلام این خبر بیان کرد:  عملیات اجرایی تبدیل 4 دستگاه آبنمای بزرگ به پل در محورهای روستایی بشرویه - رقه ، رقه – ارسک ، غنی آباد - نیگنان و محل سیل بند بشرویه در دست اجراست.

خیری افزود: روکش آسفالت دو محور اصلی بشرویه – طبس و بشرویه – فردوس هم در حال اجراست.

وی گفت: این طرح ها به صورت پیمانی و در مدت 3 تا 7 ماه از تیر امسال آغاز شده که برای اجرای آن یک میلیارد و 600 میلیون تومان از محل طرح‌های عمرانی اعتبارات بهبود وضعیت عبور و مرور راه‌ها و سایر اعتبارات قرارداد منعقد شد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه گفت: از ابتدای امسال عملیات تعریض و روکش آسفالت گرم در محور بشرویه - طبس به طول 100 کیلومتر در دوباند رفت و برگشت انجام و با نصب گاردریل و جداکننده این دو باند جداسازی شد.

خیری افزود: علاوه بر این طرح ها ، روکش آسفالت گرم محور بشرویه – ارسک به طول 10 کیلومتر و 6 کیلومتر در محورهای روستایی حوزه این شهرستان از جمله اقدامات در دستور کار اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه  در سال جاری است.

وی گفت: شهرستان بشرویه بیش از 600 کیلومتر جاده بین‌ شهری و روستایی دارد.

 

نظرات کاربران

100کیلومتر ؟ یا صد متر؟
با سلام و خسته نباشید اگر دوستان اداره راه لطف کنن علائم مشخص و یا چراغ چشمک زن در هنگام انجام عملیات در محل پروژه نصب کنند که شاهد حوادث ناگواری که یک نمونش چند شب پیش برای عزیز موتور سواری در همین مسیر پیش اومد نداشته باشیم خیلی خوب خواهد بود... ممنون از زحمات شما...

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.