کد مطلب: 26264
تاریخ انتشار : 26 تير 1397 - 12:34
شامگاه روز گذشته گردهمایی اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان بشرویه با حضو فعالان استانی این مجمع در محل مسجدالرضا (ع)این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پیام بشرویه ، شامگاه روز گذشته گردهمایی اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان بشرویه با حضو فعالان استانی این مجمع در محل مسجدالرضا (ع)این شهرستان برگزار شد.

" محمد تورانی" فعال جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامیشهرستان بشرویه با اشاره به هدف از برگزاری این نشست ها خاطرنشان کرد: این نشست ها موجب انسجام ،وحدت و تشویق ولایتمداران و نیروهای انقلابی برای تداوم کار می شود .

وی با اشاره به اینکه انسجام مهمترین هدف بوده که در انتخابات به آن رسیده ایم بیان کرد: در انتخابات ریاست جمهوری پای کار بودن نیروهای انقلابی مورد هدف بود که با حضور منسجم و همگرایی بیش از ۷۵ درصدی این امر محقق شد و عمل به فرمایش مقام معظم رهبری برای حضور حداکثری در انتخابات تحقق یافت .

تورانی با اشاره به اینکه برنامه های نیروی انقلابی صرفا در ایام انتخابات نمی باشد گفت :برنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی این نیست که صرفا مواقع انتخابات در صحنه حضور داشته باشند بلکه در تمامی صحنه های سیاسی اجتماعی حضور آنان لازم و ضروری است تا تبلیغ ارزش‌های اسلامی و انقلابی تداوم یابد.

 

‌ تناکی؛ فعال جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خراسان جنوبی نیز در این نشست با اشاره به اینکه باید در راه شهدا ثابت‌قدم باشیم بیان کرد :شهدا همیشه شاهد و ناظر بر اعمال ما هستند و باید خود را وقف ترویج ارزش های والای شهدا بکنیم

 

 وی افزود: در جریان مسائل سیاسی مردم گاهی آگاهانه یا ناآگاهانه در انتخابات خود دچار خطا می شود و مجبورند عواقب آن را هم بپذیرند.

فعال جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه معطل کردن کشور در فضا های اخیر متاسفانه باعث مشکلات عدیده ای شده گفت :متاسفانه امروزه برخی کشور هایی که از ابهت وجاذبه ایرانی ها متحیر بودن امروز جریان های پیش آمده در سطح مدیریت کلان کشور را به تمسخر میگیرند .

تناکی افزود: ضعفی که درکل کشور پیش آمده به دلیل سوء مدیریت‌های است که از گذشتگان به ارث رسیده است .

فعال جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خراسان جنوبی  خاطرنشان کرد:باید نیروهای انقلابی مطالبه گر باشد چرا وضعیت کشور به این گونه شده که باید جنگ اقتصادی علیه ملت انقلاب اسلامی را اندازی شود.

وی با اشاره به اینکه باید همه تلاش کنیم تا انقلاب اسلامی به مسیر خود ادامه دهد گفت :علی رغم همه مشکلاتی که داشته و داریم می بینم که انقلاب به کشورهای دیگر صادر شده و  چه کسانی انقلاب اسلامی رابه یمن، سوریه ،لبنان،عراق و سایر کشورها صادر کرده‌اند مگر غیر از سردارقاسم سلیمانی و نیروهای جوان انقلابی بوده اند اما متاسفانه سیاست حاکم این مسائل را همراهی کامل  نکرد.

تناکی افزود :خوشبختانه کشور ما ظرفیت‌های بسیار بالایی در همه زمینه ها دارد اما اراده ای کامل برای بهینه سازی از این ظرفیت ها وجود ندارد و این انقلابیون هستند که باید از حاکمیت سیاسی سوال کنند و مطالبه گری درست و قانونمند داشته باشند

فعال جبهه مردمی نیروهای انقلابی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه همدلی و همگرایی باید بیش از گذشته صورت گیرد گفت :هرچند که علی رغم ضربه هایی که به نظام اسلامی ایران وارد شده همچنان در قله های عزت و افتخار قرار داریم ولی باید سعی کنیم همه اختلافات را کنار گذاشته و با هماهنگی و همدلی در راه عزت و کرامت انقلاب تلاش کنیم.

 وی افزود: هر تشکیلاتی که بخواهد بقای خویش ادامه دهد باید به سمت مردم روی آورد.

 تناکی با اشاره به اینکه حداقل در هر شهرستان ۱۰ نفرازعلاقه‌مندان و انقلابیون پیگیر مجامع عمومی باشند گفت: درهر شهرستان ۱۰ نفر از علاقه‌مندان و انقلابیون موقتاً کار پیگیری مجامع عمومی را دنبال کنند و در شهرستان بشرویه بالای ۹۰ درصد همه علاقه‌مند به انقلاب اسلامی هستند .

وی افزود: خوشبختانه در حال حاضر تشکلات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به صورت موقت در شهرستان ها ، استان ها و در سطح کشور در حال شکل گیری است.

در این نشست قریب به 20 نفر فعالان عضو جبهه مردمی انقلاب اسلامی برای پیگیری اقدامات تشکیل مجمع عمومی  مشخص شده اند که اسامی آنان به ترتیب :

آقایان _ حاج محمد تورانی ، علی قلیان، محمدرضا وکیلزاده ، دکتر سلطانزاده , مهدی نوروزیان، علی فیروزی ، محمد هادی ، حاج جواد نظریان ، محمد فراری ، علی اکبر خاکی نژاد ، احمد دیهوکی ، حاج محمد دنیایی ، حاج محمدرضا قاسمیان ، محمدنوروزی ، باقرعباسپور ، حاج عباس بهفروز ، تقی معیل ، حاج رضا فیض آبادی ، حاج اکبر نامور و حسین شاکری می باشند

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.