کد مطلب: 26257
تاریخ انتشار : 23 تير 1397 - 17:09
فرمانده سپاه بشرویه گفت: در شهرستان بشرویه قریب به 11 پایگاه مقاومت بسیج ،مجری اجرای طرح جوانه های صالحین هستند و کلاس های مختلف و متنوعی در پایگاه ها برگزار می شود.

به گزارش پیام بشرویه ، "سرگرد پاسدارعلی خبازی" در گفتگو با خبرنگار پیام بشرویه از اجرای طرح جوانه های صالحین با محوریت برپایی کلاس های متنوع در ایام تابستان خبر داد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه با اعلام این خبر خاطر نشان کرد: جوانه های صالحین از برنامه های جدید بسیج است که به عنوان یک طرح ملی با محوریت برنامه های پیشنهادی پایگاه های مقاومت بسیج در تابستان اجرا می شود.

 

وی افزود:این طرح با هدف ارتقا،جذب و تشکیل حلقه های صالحین و همچنین تبدیل اوقات فراغت به عرصه ای برای رشد و تعالی بسیجیان و عموم مردم طراحی و اجرا می شود.

 

خبازی با اشاره به بخش های مختلف این طرح خاطر نشان کرد: طرح جوانه های صالحین در 3 بخش از جمله تشکیل  وتقویت حلقات صالحین ، برنامه های درون حلقه ها و برنامه های عمومی پایگاه و نقش افرینی هر چه بهتر شجره طیبه صالحین به عنوان یک رکن اصلی در برنامه جامع اجرا می شود.

فرمانده سپاه بشرویه  تصریح کرد:شعار طرح جوانه های صالحین در تابستان امسال " نشاط و تعالی در پرتو قران و نماز " می باشد که اهداف مختلفی در این طرح دنبال می شود از جمله استفاده مطلوب از فرصت تابستان برای رشد و تعالی بسیجیان و شرکت کنندگان ، شناسایی و جذب حداکثری، انسجام حلقه های موجود ،تقویت شبکه طیبه صالحین ، ایجاد شور و نشاط روحی و معنوی و تلاش برای سازندگی روحی، اخلاقی و فکری کودکان و نوجوانان، غنی سازی اوقات فراغت تابستان از اهداف کلی این طرح می باشد.

 

وی با اشاره به جامعه هدف طرح جوانه های صالحین هم گفت:جامعه هدف در این طرح بسیجیان عادی، فعال و حتی کسانی که عضو بسیج نیستند و رده سنی با اولویت کودک و نوجوان می باشد و شرایط استفاده از کلاس های مختلف برای کسانی که عضو بسیج نیستند نیز فراهم است.

 

خبازی تصریح کرد:در شهرستان بشرویه قریب به 11 پایگاه مقاومت بسیج ،مجری اجرای طرح جوانه های صالحین هستند و کلاس های مختلف و متنوعی در پایگاه ها برگزار می شود که شامل کلاس های قرانی، ورزشی ،مهارتی ،هنراموزی و مهارت های مختلف، کلاس های آموزشی و علمی و درسی می باشد  و حتی کسانی که عضو بسیج هم نیستند می توانند با مراجعه به پایگاه ها در کلاس ها ثبت نام و به صورت رایگان از مزایای آن بهره مند شوند.

 

فرمانده سپاه بشرویه با اشاره به اینکه این طرح از ابتدای ماه مبارک رمضان در بشرویه آغاز شد گفت:این طرح از ابتدای ماه رمضان با برنامه های مختلف در برخی پایگاه ها آغاز شد و به صورت خاص برنامه های اصلی متناسب با ایام تابستان تا پایان فصل با رویکردهای عنوان شده اجرا می شود.

وی افزود: هیچ محدودیتی برای ثبت نام  وجود ندارد و علاقه مندان برای شرکت در کلاس های مختلف می توانند به حوزه های مقاومت بسیج شهرستان بشرویه مراجعه کنند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.