کد مطلب: 26246
تاریخ انتشار : 18 تير 1397 - 13:28
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با انتقاد از رواج اختلاس ها در جامعه بیان کرد: اگر افراد خود را شیعه واقعی بدانند که اینقدر میلیارد ها دزدی در جامعه نبود و اگر عفت شکم و شهوت بود اینقدر به مردمردم و به نظام مقدسی که ۲۰۰ هزار شهید تقدیم کرده ایم ظلم نمیکردند.

به گزارش پیام بشرویه ، "حجت الاسلام و المسلمین رضایی "مدیر کل تبلیغات اسلامی در مراسم سوگواری اقا امام جعفر صادق که با حضور مردم مومن و ولایتمدار شهرستان بشرویه در محل مصلی نماز مسجد جامع میدان برگزار شد با اشاره به شاخصه های شخصیت بزرگ این امام همام بیان کرد: مادر و پدر این حضرت از شخصیت های بزرگ دین اسلام هستند و امام جعفر صادق در دامن مادری مومن پاکدامن و دین دار پرورش یافت.

 
وی افزود: مادر امام جعفر صادق دارای ایمان کامل،برخوردار از تقوای الهی،اهل احسان و نیکوکاری و پاکدامن بود.
 
رضایی با اشاره به اینکه بیان معارف در جامعه توسط امام جعفر صادق شدت بیشتری داشت بیان کرد: اگر دین و مذهب ما حسینی است به واسطه رسالت انبیا،خون امام حسین ،رشادت های همه امامان معصوم است بیان و ترویج این مکتب به واسطه تلاش های امام جعفر صادق بیشتر صورت گرفت.
 
مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد:امام صادق دانشگاهی را شکل دادند که همچنان در حال توسعه است و حوزه های علمیه در سراسر جهان و طلاب دینی که در ۱۳۰ کشور دنیا فعال هستند تداوم همان دانشگاه است.
 
وی افزود: بیش از ۳۸ هزار حدیث از احادیث شیعه به امام جعفر صادق تعلق دارد و مومنان اگر به روایت اهل بیت مراجعه میکنند تمام مشکلات شان حل میشود و زیارت جامعه کبیره ارزشمند ترین آنان میباشد.
 
رضایی تصریح کرد:نعمت ولایت اهل بیت بزرگترین نعمتی است که خداوند به ما عطا کرده و باید قدردان آن باشیم.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دوران امامت حضرت امام جعفر صادق بسیار طلایی بود گفت:کسانی که توفیق دارند برای مراسمات مذهبی و شهادت امام صادق حضور خدمت دارند،افتخار بزرگی نصیبشان شده است.
 
وی افزود:این امام همام از نظر علم،عقل،منطق و فضل نمونه برجسته است و مومنان واقعی باید الگوی خود را از امامان همام در ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی بگیرند.
 
رضایی با اشاره به خصوصیات شیعیان بیان کرد:شیعه واقعی مکتب انبیا الهی و رهروان راه امام جعفر صادق کسانی هستند که نگذارند اسیب های اجتماعی در جامعه گسترش یابد و مراقب اعمال خود باشد و بخاطر شکم و شهوت خود پا روی ارزش های اسلامی نگذارند.
 
وی افزود:اسیب های اجتماعی در گذشته به تعدادی از خانواده ها تعلق داشت ولی امروز متاسفانه تمام خانواده ها را تهدید میکند.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با انتقاد از رواج اختلاس ها در جامعه بیان کرد: اگر افراد خود را شیعه واقعی بدانند که اینقدر میلیارد ها دزدی در جامعه نبود و اگر عفت شکم و شهوت بود اینقدر به مردمردم و به نظام مقدسی که ۲۰۰ هزار شهید تقدیم کرده ایم ظلم نمیکردند.
 
وی افزود: دپو کردن ۲ تن طلا در کشور توسط یک جوان ۳۰ساله نه تنها سیره شیعیان واقعی نیست بلکه ظلم بزرگ به صدها هزار جوان مومن و مسلمان است .
 
رضایی تصریح کرد: چه ظلمی بالاتر از اینکه بخاطر شکم و شهوت خود اینگونه حق مردم مسلمان را لگد مال کنند.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر رعایت کسب درامد حلال خاطر نشان کرد: یک بدن را پوشاندن و شکم را سیر کردن چقدر برای برخی هزینه دارد که اینقدر مال مردم و نظام را به جیب میزند.
 
وی افزود: در گذشته بزرگان ما چقدر مراقبت کردند که لقمه حرام و مال مردم به زندگی شان پا باز نکند و تمام بدبختی هایی که میبینم از همین لقمه حرام است که اثر آن در نسل های اینده نمایان میشود.
 
رضایی با تاکید بر بستن زاه های نفوذ فساد به جامعه گفت: نباید دروازه ها را باز بگذارید که کسانی اینگونه لقمه حرام بخورند و حق مردم را تضیع کنند.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی افزود: چرا باید ما گاوصندوق فرزندانمان بشویم و از هر راه نامشروعی کسب درامد کنیم تا خداوند هم در این دنیا و کم آن دنیا عذاب الهی را نازل کند.
 
وی تصریح کرد: هر کسی که تلاش کند و روزی حلال کسب کند خداوند قطعا روزی آن را میرساند و شک نکنید کسانی که اینگونه دزدی و اختلاس میکنند لقمه حرامی در گذشته هم خورده اند.
 
رضایی با توصیه به جوانان برای همت در کارهای مختلف تولیدی و پرورشی بیان کرد: در جامعه ما کار اداری کم است ولی کارهای تولیدی و پرورشی اگر حمایت شود و جوانان عزیز با همت و پشتکار در این مسیرها قدم بردارند ،رشد خوبی خواهد داشت.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی تصریح کرد: همه باید تلاش کنند تا لقمه حلال را سر سفره خانه و زندگی ببریم و خداوند نیز برکت آن می افزاید.
 
وی افزود: متاسفانه امروز اول تاجر میشوند و بعد احکام تجارت را فرا میگیرند و کاسبانی که یک ماه قبل جنس به قیمت مناسب میخرند و به بهانه های مختلف به قیمت بالا به مردم میفروشند تجارت اسلامی نمیکنند و حق الناس است.
 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.