کد مطلب: 26239
تاریخ انتشار : 14 تير 1397 - 16:30
در نشست شورای اداری بشرویه صورت گرفت:
بخشدار جدید بخش ارسک شهرستان بشرویه رسما معارفه شد+تصاویر
بخشدار سابق بخش ارسک :وحدت ,همدلی و هماهنگی امام جمعه شهر ارسک و مجموعه دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش ارسک زمینه ساز موفقیت ها در پیشبرد توسعه ارسک بود

به گزارش پیام بشرویه ، صبح امروز مراسم تکریم و معارفه بخشدار بخش ارسک شهرستان بشرویه در نشست شورای اداری این شهرستان و با حضور مسئولان برگزار شد.

 

"سید رضا مرتضوی" بخشدار سابق ارسک در مراسم تودیع و معارفه بخشدار بخش ارسک که با حضور امام جمعه موقت بشرویه , فرماندار و مسئولین ادارات و نهادهای دولتی شهرستان بشرویه و در محل سالن اجتماعات ترویج کشاورزی برگزار شد , وحدت و همدلی را زمینه ساز توسعه دست آورهای نظام برشمرد و گفت : وحدت ,همدلی و هماهنگی امام جمعه شهر ارسک و مجموعه دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش ارسک زمینه ساز موفقیت ها در پیشبرد توسعه ارسک بود.

وی با اشاره به عملکرد خود در مدت تصدی بخشداری ارسک هم گفت : در سال ۹۴ تلاش شد با ورود بسیجی وار خدمات خوبی به مردم ارایه شود, و در شرایط سخت اقتصادی , و برگزاری انتخابات سالم ,و عبور از خشکسالی های شکننده در منطقه , بخش ارسک و کل شهرستان بشرویه در ردیف خوش برخوردارترین شهرستانهایی قرار بگیرد که از زیر ساخت های گاز شهری و آب آشامیدنی سالم برخوردار است .

مرتضوی از برخورداری روستاهای بالای بیست خانوار از راههای مواصلاتی آسفالته خبر داد و گفت : در بخش ارسک روستاهای بالای بیست خانوار از جاده ارتباطی آسفالته برخوردارند , و تنها یک روستاست که دسترسی به راه روستایی ندارند ولیکن با توجه به شرایط سخت کوهستانی تنها دو کیلومتر از احداث راه مواصلاتی دسترسی در پلنگ آباد باقی مانده تا اهالی این روستا بتوانند , با وسایل نقلیه موتوری رفت و آمد کنند .

وی از بخشدار جدید هم خواست تا نسبت به پیگیری تکمیل پروژه آبرسانی آب آشامیدنی به روستاهای سرند و خداآفرید,گاز رسانی به روستای فتح آباد در بخش ارسک تلاش کند.

 

"اشرفیان" بخشدار جدید بخش ارسک  شهرستان بشرویه هم  با تاکید بر روند توسعه در این بخش گفت : امیدوارم با وحدت و همدلی همه ادارات, نهادها و شوراهای اسلامی و بویژه مردم مومن و ولای و خارج از هرگونه جناح بندی های سیاسی گام موثری برای خدمت رسانی به مردم منطقه برداریم , و قطعا به هیچ کس و هیچ گروه سیاسی اجازه داده نخواهد شد , تا خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت اسلامی را زیر سئوال ببرد .

وی گفت : برای پیشرفت بخش ارسک برنامه ای توسعه محور با استفاده از نظرات راهبردی تمام صاحب نظران را تدوین خواهیم کرد تا مردم شاهد ثمرات رضایت بخش آن باشند .

گفتنی است در ادامه این مراسم "اشرفیان "شهردار سابق شهر طبس به عنوان بخشدار جدید ارسک معرفی و از زحمات مرتضوی بخشدار سابق قدر دانی شد .

نظرات کاربران

با عرض سلام و تشکر از پیام بشرویه به خاطر اطلاع رسانی خوب و بجا و سریع و عرض خیر مقدم و تبریک به جناب مهندس اشرفیان و همچنین عرض تشکر و سپاس از زحمات چند ساله جناب آقای مرتضوی به خاطر زحماتی که در این مدت برای برطرف شدن و به حداقل ساندن مشکلات متحمل شده اند، امیدوارم جناب آقای مهندس اشرفیان کارهای ناتمام را به اتمام رسانده و فکری به حال اشتغال زایی و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها برذاند و هر چه سریعتر اسباب اشتغال روستائیان بویژه روستای کهن و تاریخی رقه را فراهم آورده و نسبت به حفظ آثار باستانی و توسعه صنعت گردشگری و همچنین راه مواصلاتی بشرویه به طبس از طریق رقه و خداآفرید گام های موثر و ماندگاری را بردارند. توفیقات جناب مهندس اشرفیان را در جهت توسعه و آبادانی بخش و روستاهای حوزه تحت سرپرستی و شهرستان را از درگاه خداوند متعال خواهانم. پیروز و سربلند باشید.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.