کد مطلب: 26236
تاریخ انتشار : 12 تير 1397 - 20:57
مسئول کمیسیون امور بانوان فرمانداری بشرویه گفت: زندگی زیبای حضرت فاطمه زهرا و الگوهای اسلامی ما نشان می دهد که حجاب هیچ گاه دست و پا گیر برای حضور بانوان در جامعه نبوده است.

به گزارش پیام بشرویه ، "ملوک نظرزاده" ظهر امروز در نشست بانوان فعال شهرستان بشرویه با فرماندار که در محل سالن فرمانداری برگزار شد با اشاره به اینکه رویکرد سال ۹۷ و دهه کرامت با رویکرد خانواده است  گفت: نباید توقع داشت تمام چالش ها را رفع کنیم ولی امید است بتوانیم برنامه های خوبی را در راستای حجاب و عفاف انجام دهیم.

 

مسئول کمیسیون امور بانوان فرمانداری بشرویه افزود:نشاط و امید دغدغه جامعه است و باید بیاموزیم با رعایت موازین اسلامی و شرع و عرف جشن های مذهبی و بانشاط در مناسب ها داشته باشیم .

وی تصریح کرد: برنامه های مختلف با محوریت الگو قرار دادن سیره فاطمه باشد چرا که زندگی زیبای حضرت فاطمه زهرا و الگوهای اسلامی ما نشان می دهد که حجاب هیچ گاه دست و پا گیر برای حضور بانوان  در جامعه نبوده و اگر حریم ها بین مردان و زنان رعایت گردد حتی بهترین سلاح برای حفظ بانوان از نگاه های آلوده می باشد.

 

در این نشست برنامه هایی از جمله جشنواره عروسک های دست ساز،همایش مدافعان حریم خانواده در محل امام زاده محمد بن اصغر روستای هوگند ،اجرای بازی های بومی محلی، برنامه های ورزشی ، کارگاه های آموزشی خانواده ها و تربیت صحیح فرزندان ، مانور امربه معروف ونهی از منکر ، برگزاری دوره های آموزشی دوخت لباس ها با الگوی اسلامی ،کرسی های آزاد اندیشی، ایجاد چالش برای خانواده در خصوص پوشش مناسب در میان نامحرمان، شعارنویسی های مختلف و نصب بنر پیشنهاد شد.

 

گفتنی است بانوان با بر رسیدگی به امکانات تفریحی و ورزشی ویژه زنان و ایجاد پارک حجاب و عفاف تاکید کردند.

همچنین تعدادی از بانوان خواستار برخورد جدی با کسانی شدند که به نوعی در برخی محافل خود ترویج بی حجابی را در شهرستان انجام میدهد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.