کد مطلب: 26226
تاریخ انتشار : 9 تير 1397 - 18:08
همایش حجاب و عفاف ،جشنواره بازی های بومی و محلی، مانور حجاب و عفاف ،مسابقات کتابخوانی با موضوع عفاف و حجاب در بشرویه برگزار خواهد شد.

به گزارش پیام بشرویه ، "علی شفیعی" ظهر امروز در نشست برنامه ریزی هفته عفاف و حجاب که در محل فرمانداری بشرویه برگزار شد با اشاره به اینکه برنامه عفاف و حجاب صرفاً متخصص مختص بانوان نیست خاطرنشان کرد: آقایان نیز در رعایت و به کار بستن دستورات عفاف و حجاب دخیل هستند

 معاون فرماندار بشرویه افزود :دستگاه‌های متولی باید برنامه‌های خود را به دبیرخانه ستاد برگزاری عفاف و حجاب ارسال کنند

وی با تاکید بر حذف برنامه های تکراری هم گفت :از اجرای برنامه‌های تکراری و موازی توسط دستگاه‌ها پرهیز شود .

شفیعی بهترین شیوه اجرای برنامه های فرهنگی دینی را انسجام برنامه ها برشمرد و گفت :حداقل ۵ برنامه منسجم کامل و اثرگذار باید در هفته حجاب و عفاف در سطح شهرستان بشرویه اجرا شود.

 

معاون فرماندار بشرویه خاطرنشان کرد: نیاز است تا دستگاه‌ها گزارشات مکتوب و مستند خود را به دبیرخانه ارسال نمایند .

 

در ادامه این نشست "خانم حیدری "فرمانده حوزه خواهران فاطمه الزهرا شهرستان بشرویه با اشاره به برخی برنامه های محوری در خصوص برپایی همایش حجاب و عفاف خاطرنشان کرد: با توجه به اعتبارات موجود برنامه هایی از جمله نشست های متعالی، همایش حجاب و عفاف ،جشنواره بازی های بومی و محلی، مانور حجاب و عفاف ،مسابقات کتابخوانی با موضوع عفاف و حجاب برگزار خواهد شد.

خانم نظرزاده مسئول کمیسیون امور بانوان فرمانداری بشرویه با اشاره به برخی برنامه های پیشنهادی در ایام هفته حجاب و عفاف خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کمیسیون امور بانوان فعالیت های فرهنگی خوبی دارد نیاز است تا رابطین ادارات هم به موقع و حضور قطعی در برنامه ها داشته باشند وی افزود: نشست نسل قدیم و جدید با موضوع الگوی حجاب و عفاف از برنامه‌های پیشنهادی میباشد.

 وی خاطرنشان کرد: با توجه به همزمانی دهه کرامت با هفته گرامیداشت عفاف و حجاب سعی می‌شود برنامه‌های اجرایی هماهنگ با هر دو مناسبت باشد

وی همچنین با اشاره به برپایی نمایشگاه بنرهای الگوی عفاف و حجاب هم گفت :هیئت امنای بازار نمایشگاهی را از بنر ها و تصاویر الگوهای عفاف و حجاب برگزار خواهند کرد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.