کد مطلب: 26219
تاریخ انتشار : 7 تير 1397 - 14:10
آزمون سراسری کنکور97 با حضور 380 داوطلب امروز پنج شنبه 7تیرماه همزمان باسراسرکشــور در محل های سالن قائم و دبیرستان کیانی زاده آغاز گردید .

به گزارش پیام بشرویه ، آزمون سراسری کنکور97 با حضور 380 داوطلب امروز  پنج شنبه 7تیرماه همزمان باسراسرکشــور در محل های سالن قائم و دبیرستان کیانی زاده آغاز گردید .

علی رضا رضوانیان در این خصوص خاطر نشان کرد: داوطلبان در رشته های ریاضی‌ و انسانی‌ امروزصبح رقابت خود را آغاز کردند و داوطلبان در رشته های هنر نوبت عصر امروز ، رشته تجربی صبح جمعه 8 تیر ماه و رشته زبان های خارجی عصر جمعه به رقابت خواهند پرداخت .

مدیر آموزش و پرورش بشرویه افزود: در اجرای این آزمون 70 نفر از همکاران فرهنگی به عنوان عوامل اجرایی همکاری می کنند و اکثر ادارات و نهادهای شهرستان از جمله ، فرمانداری ، نیروی انتظامی ، شبکه بهداشت و درمان ، شهرداری و . . . در اجرای هرچه بهتر آزمون با آموزش و پرورش همکاری دارند .  

 گفتنی است بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور این آزمون در ۳۷۵ شهرستان و بخش و در ۴۷۹ حوزه امتحانی برگزار می‌شود و نتایج اولیه آزمون سراسری ۹۷ به صورت کارنامه تنظیم شده و کارنامه اولیه دهه دوم مرداد ماه ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش‌ منتشر می‌شود.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.