کد مطلب: 26210
تاریخ انتشار : 31 خرد 1397 - 17:38
نماینده مردم بشرویه طبس فردوس و سرایان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:
تکمیل استخرشنا از طریق اعتبارات ملی پیگیری میشود/نمایندگی ورزش و جوانان بشرویه به اداره ارتقا یابد
دکتر امیرحسنخانی گفت:ارتقا نمایندگی ورزش و جوانان بشرویه به اداره بی تردید باعث گشایش اعتباری و امتیازات بسیار خوبی برای شهرستان میشود.

به گزارش پیام بشرویه ، 
صبح امروز مدیرکل دفتر فنی وزارت ورزش و جوانان،با همراهی دکتر امیرحسنخانی نماینده مردم شهرستان های بشرویه طبس فردوس و سرایان در مجلس شورای اسلامی به شهرستان بشرویه سفر کردند.
"امیرحسنخانی در حاشیه بازدید مسولان کشوری و استانی از پروژه های ورزشی نیمه تمام شهرستان بشرویه و در نشست مسولان در فرمانداری با اشاره به اینکه سرکشی از شهرستان های محروم دستور وزیر است بیان کرد: یکی از دستورات شخص وزیر رسیدگی و سرکشی کارشناسان از شهرستان های کوچک و مناطق محروم است.

وی با تاکید بر ارتقا نمایندگی ورزش و جوانان بشرویه به اداره گفت:اگر این مهم محقق شود بی تردید باعث گشایش اعتباری و امتیازات بسیار خوبی برای شهرستان میشود و انتظار داریم تا نمایندگی به اداره ارتقا یابد.
امیرحسنخانی با اشاره به اینکه اولویت شهرستان بشرویه تکمیل پروژه نیمه تمام استخر شنا می باشد بیان کرد:شهرستان بشرویه به لحاظ برخورداری از هوای گرم و خشک نیازمند تکمیل سریع استخر شنا است و جوانان بشرویه نیازمند امکانات تفریحی و ورزشی است.
نماینده مردم شهرستان های بشرویه،طبس،فردوس و سرایان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:روستاهای پرجمعیت بشرویه مستحق داشتن امکانات ورزشی هستند و باید تلاش شود تا رضایت جوانان ورزشی را کسب کرد.

محمد رضا وکیل زاده رییس شورای اسلامی شهرستان بشرویه نیز با اعلام امادگی از ساخت زمین چمن مصنوعی بیان کرد:امادگی داریم تا زمینه احداث زمین چمن مصنوعی با سکوی تماشاچی در پارک بهارستان را فراهم کنیم.

مهران سرپرست ،رییس ورزش و جوانان خراسان جنوبی از پیگیری ها برای تکمیل استخر شنای بشرویه خبر داد و گفت:استخر شنای مجموعه ورزشی ازادی از طریق پروژه های ملی پیگیری می شود.
وی افزود:همچنین مدنظر داریم تا سالن ورزشی را نیز برای شهرستان بشرویه پیگیری کنیم.
رییس ورزش و جوانان خراسان جنوبی با اشاره به پروژه سالن روستای غنی اباد هم گفت: پیمانکار را تشویق میکنیم تا نسبت به اتمام این پروژه همت کند.
سرپرست همچنین در خصوص میدان چمن هم گفت:امادگی داریم زمین مورد نظر واگذار شده و این پروژه را دنبال کنیم

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.