کد مطلب: 26208
تاریخ انتشار : 31 خرد 1397 - 17:28
فرماندار بشرویه گفت: اولویت اصلی نیازهای ورزشی مردم شهرستان کویری بشرویه تکمیل استخر شنا است.

به گزارش پیام بشرویه ، علی رضا زمان زاده ظهر امروز در حاشیه بازدید مدیرکل دفتر فنی وزارت ورزش و جوانان،نماینده مردم شهرستان های بشرویه،طبس،فردوس و سرایان و مسولام کشوری از پروژه های نیمه تمام ورزشی با اشاره به اینکه شهرستان بشرویه به لحاظ امکانات ورزشی محروم است گفت: شهرستان بشرویه به لحاظ امکانات ورزشی بسیار عقب است.
فرماندار بشرویه افزود: تکمیل استخر شنا از اولویت های اصلی و مطالبات مردم است و علی رغم تخصیص ۹۰۰ میلیون تومان اعتبار همچنان ناتمام مانده است.
وی با اشاره به تکمیل استخر شنای اموزش و پرورش هم گفت: بخشی از اعتبارات سال گذشته برای استخر اموزش و پرورش اختصاص یافته است .

زمان زاده افزود:همچنین برای پروژه سالن ورزشی غنی اباد نیز اعتباری تخصیص یافته است.
وی با اشاره به اینکه بشرویه سالن استاندارد ندارد گفت:متاسفانه شهرستان بشرویه از سالن ورزشی استاندارد هم محروم است و از مسولان استانی و کشوری استدعا داریم نسبت به مجزا کردن اعتبارات استخر شنا از دیگر پروژه ها اهتمام ورزند.

فرماندار بشرویه با تاکید بر توجه ویژه به شهرستان بشرویه گفت:حقیقت این است که در بشرویه یک سالن استاندارد ورزشی نداریم و مطالبه اصلی مردم در این شهر کویری و گرم علاوه بر اینها تکمیل استخر شنا است.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.