کد مطلب: 26193
تاریخ انتشار : 24 خرد 1397 - 16:39
دستگاه های اداری بشرویه که بیشترین اعتبارات را گرفتند مشخص شدند.

به گزارش پیام بشرویه ، "مهندس امیری "کارشناس معین تخصیص و بودجه بندی اعتبارات شهرستان بشرویه در محل استانداری بعد از ظهر امروز در نشست کمیته برنامه ریزی و توزیع اعتبارات  با اعلام اینکه اعتبارات استانی در مجموع از محل تملک دارایی‌های استان و است درصد نفت حدود ۴۵ درصد کاهش داشته بیان کرد: این میزان کاهش اعتبارات و عدم تحقق آن مشکلاتی را برای پروژه‌های سطح استان به وجود آورده که امیدواریم از دیگر محل های اعتباری جبران شود.

 

 وی افزود :لازم است برای احداث پروژه‌های جدید قبل از کارگروه‌های مربوطه مجوز های لازم اخذ شود تا در ردیف اعتباری قرار گیرد.

 

 امیریان همچنین از ادارات آموزش و پرورش، امور آب و فاضلاب شهری و روستایی ،بهداشت و درمان  و بنیاد مسکن هم خواست به دنبال تعریف شاخص های خود باشند تا بتوانند اعتبارات بیشتری را جذب کنند.

 

 در ادامه این جلسه تخصیص اعتبارات ادارات و دستگاه ها هر کدام بر اساس پروژه ها و شاخصه های لازم در نظر گرفته شد و مبلغ ۱۹ میلیارد تومان بین دستگاه‌ها توزیع گردید که به ترتیب اداره راه و شهرسازی با دو میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان ،شهرداری بشرویه با دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان ،جهاد کشاورزی با دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان شهرداری ارسک با یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و امور عشایر با یک میلیارد و یکصد و پنجاه میلیون تومان در ردیف اداراتی هستند که بیشترین اعتبارات را به خود اختصاص داده اند.

 

گفتنی است اعتبارات سال گذشته بشرویه بیش از 29 میلیارد تومان بوده و در سال 97 با 45 درصد کاهش 19 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.