کد مطلب: 26191
تاریخ انتشار : 24 خرد 1397 - 16:04
فرماندار بشرویه گفت: باید مردم را به سمت اخلاق های اسلامی سوق داد و هنرمند باید بتواند با یک جمله یک جامعه را متحول کند چرا که اثر آن در حال حاضر بسیار بالا است.

به گزارش پیام بشرویه ، "علی رضا زمان زاده"  در نشست شورای فرهنگ عمومی که روز گذشته با حضور هنرمندان بشرویه در محل مصلی امام خمینی برگزار شد با اشاره به اینکه هنرمندان همواره نکات مهمی را به جامعه گوشزد میکنند بیان کرد:هنرمندان جایگاه ویژه ای دارند و هنر یک هنرمند زمانی دیده میشود که در هنگام احساس نیاز در میدان حضور داشته باشند.

فرماندار بشرویه  تصریح کرد:باید نیاز جامعه را سنجید و بر اساس ان هنرمندان نقش افرینی کنند.

 

وی با اشاره به اینکه آسیب شناسی در حوزه عدم کاهش برخی ناهنجاری های اجتماعی یک وظیفه است افزود: باید اسیب شناسی کرد چرا با وجود آگاهی از اسیب های اجتماعی انگونه که مورد انتظار است این اسیب ها کاهش نمی یابد و دلایل ان را کشف کرد و این هنرمندان هستند که می توانند با هنر خود در این زمینه وارد عمل شوند.

 

وی افزود:اگر هنرمند و هر فردی در جایگاه مسولیتی خودش احساس وظیفه کند به طور عملیاتی شاهد کاهش اسیب ها خواهیم بود.

 

زمان زاده بی اخلاقی  و بی تقوایی در موضوعات مختلف  را از آسیب های بزرگ جامعه برشمرد و گفت: باید مردم را به سمت اخلاق های اسلامی سوق داد و هنرمند باید بتواند با یک جمله یک جامعه را متحول کند چرا که اثر آن در حال حاضر بسیار بالا است.

 

فرماندار بشرویه با اشاره به اینکه در حوزه اقتصاد مقاومتی باید هنرمندانه وارد عمل شد و با گلایه از اینکه در بخش کارگری با مشکل مواجه هستیم گفت:متاسفانه فرهنگ کار در بین جوانان ما  جا نیفتاده است و باید کار روی ترویج فرهنگ کارو  کارگری تلاش شود.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.