کد مطلب: 26185
تاریخ انتشار : 23 خرد 1397 - 13:16
رئیس پلیس راه بشرویه گفت: تابلوهای مسیر تعیین شهرها در جاده سه راهی بشرویه-دیهوک فردوس اضافه شود تا مسافران در انتخاب مسیر دقت کنند.

به گزارش پیام بشرویه ، "سروان نخعی پور" در نشست اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان بشرویه که صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد با اشاره به اینکه  طرح  ترافیکی در محورهای بشرویه  اجرا خواهد شد بیان کرد:با توجه به اینکه طرح ترافیک در ایام تابستان در مسیرهای مواصلاتی بشرویه اجرا میشود انتظار می رود تا دستگاه های مربوطه نسبت به رفع نواقص و نقاط حادثه خیز که شناسایی شده  اقدام کنند.

رئیس پلیس راه بشرویه افزود:خوشبختانه نهادهای امداد رسان به خوبی در مکان های لازم استقرار دارند و خدمات رسانی مناسبی را انجام میدهند و لازم است تا نهادهای امدادی در محل بروز حادثه نیز اول ایمنی عوامل خودرو را فراهم کنند.

وی با تاکید بر افزایش دامنه خدمات امداد خودرو هم بیان کرد: امداد خودروهای بخش خصوص باید ساماندهی شود و دامنه فعالیت خود را بیشتر کنند.

 

نخعی پور با اشاره به اینکه حمل خودروهای تصادفی در حیطه اختیارات امداد خودرو نیست گفت: این کار تخلف محسوب میشود و امدادخودرو ها مجاز به حمل خودروهای نقص فنی یا تصادفی نیستند.

رئیس پلیس راه بشرویه با اشاره به تصادفات فوتی در ایام نورزو بیان کرد: در نوروز سال جاری 2 مورد از تصادفات منجر به فوت شد که یکی از آنان در جاده خاکی صورت گرفته و بخشی از این حادثه به نهاد مربوطه برمیگردد.

وی با درخواست از متولیان مربوطه برای  افزایش تابلوها در سه راهی بشرویه  گفت:رئیس پلیس راه بشرویه گفت: تابلوهای مسیر  تعیین شهرها در جاده سه راهی بشرویه-دیهوک  فردوس اضافه شود تا مسافران در انتخاب مسیر دقت کنند..

نخعی پور تصریح کرد: همچنین کنترل نامحسوس جاده ای از دیگر اقدامات برنامه ریزی شده برای ایام تابستان است.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.