کد مطلب: 26184
تاریخ انتشار : 23 خرد 1397 - 12:53
فرمانده نیروی انتظامی بشرویه گفت: دستگاه های متولی از هم اکنون برای رفع نواقص جاده های مواصلاتی و معابر اقدام کنند .

به گزارش پیام بشرویه ، "سرهنگ علی فولادی"  در نشست اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان بشرویه که صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد با اشاره به اهمیت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی مسافران بیان کرد: نیروی انتظامی در ایام تابستان میزان عملیات و ماموریت های خود را برای کاهش وقوع جرائم بویژه در حوزه تصادفات و حوادث جاده ای بیشتر خواهد کرد.

 

وی افزود: مقررات راهنمایی و رانندگی یک قانون جامع است و همه موظف به اجرای آن هستیم تا از بروز حوادث ناگوار جاده ای جلوگیری شود.

فرمانده نیروی انتظامی  بشرویه با تاکید بر رفع نواقص جاده ای و معابر بیان کرد: دستگاه های متولی از هم اکنون برای رفع نواقص جاده های مواصلاتی و معابر اقدام کنند  که اگر در هر حادثه ای با تشخیص کارشناسان ،نواقص جاده ای عامل حادثه شناخته شود مسلما با دستگاه متولی برخورد قانونی صورت خواهد کرد.

فولادی  با اشاره به اینکه تصمیمی برای راه اندازی اقامتگاه های موقت در بین راه گرفته نشده است بیان کرد: تصمیم برای راه اندازی اقامتگاه های موقت در مسیرهای مواصلاتی نداریم چرا که ورودی های شهرستان  مکان های بسیار خوبی برای اقامت مسافران و رانندگان می باشد.

 

وی با اعلام آمادگی برای توزیع بروشورها در ایام تابستان هم گفت: نیروی انتظامی آمادگی توزیع بروشور معرفی اماکن تاریخی و گردشگری با همکاری میراث فرهنگی را دارد.

فرمانده نیروی انتظامی  بشرویه با اشاره به افزایش حوادث فوتی در نوروز سال جاری گفت:  حوادث فوتی جاده ای در تعطیلات نوروز امسال نسبت به سال گذشته  افزایش داشت .

فولادی تصریح کرد: طبق براورد نظرات در سال جاری مسافران رضایت بسیار خوبی از برخورد مامورین پلیس راه و نیروی انتظامی داشته اند.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.