کد مطلب: 26180
تاریخ انتشار : 21 خرد 1397 - 17:11
رئیس اداره بهزیستی بشرویه تصریح کرد: اطعام و اهدا کمکهای نقدی و غیرنقدی از طریق چهار موسسه خیریه تحت نظارت این اداره در قالب 30 برنامه افطاری به تعداد 10هزار پرس غذا صورت گرفته است.

به گزارش پیام بشرویه ، "حسن قلی پور " در گفتگو با خبرنگار پیام بشرویه از برگزاری طرح ضیافت مهر در شهرستان بشرویه خبر داد.

 

رئیس اداره بهزیستی بشرویه با اعلام این خبر خاطر نشان کرد: این مراسم با حضور ریاست و کارشناسان اداره بهزیستی و مسولین محلی از منزل مددجویان صورت گرفت که در راستای اجرای این طرح در ماه مبارک رمضان  40 میلیون ریال کمک با مشارکت مسئولین جمع اوری و بین جامعه هدف توزیع گردید.

وی افزود: در راستای طرح ضیافت مهر با شرکت مسولین محلی از خانوادهای تحت پوشش بازدید و مسولین شرکت کننده در این طرح با اهدا کمکهای نقدی در قالب خرید لباسشویی برای معلولین ضایع نخاعی و تعمیرات واحد مسکونی به ارزش 40 میلیون ریال کمک اهدا نمودند

 

قلی پور با اشاره به اینکه ماه با برکت رمضان با مهربانی مردم بشرویه همراه بود گفت: نیازمندان و معلولین تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان بشرویه در ماه مبارک رمضان توسط مردم خیر این شهرستان اطعام شدند.

 

رئیس اداره بهزیستی بشرویه تصریح کرد: اطعام و اهدا کمکهای نقدی و غیرنقدی از طریق چهار موسسه خیریه تحت نظارت این اداره در قالب 30 برنامه افطاری به تعداد 10هزار پرس غذا به ارزش ریالی 739,000,000 و تعداد 108 سبد غدایی خشک به ارزش ریالی 87,600,000 جمعا به مبلغ 826,600,000 صرف جامعه هدف بهزیستی گردید.

 

همچنین با اشاره به برگزاری مراسم افطاری توسط موسسات خیریه بیان کرد:مراسم افطاری با مشارکت موسسه دیار کهن نیگنان شهرستان بشرویه بین 600 نفر از مددجویان و نیازمندان روستای منطقه نیگنان برگزار گردید که در این مراسم ریاست اداره بهزیستی و تعدادی از کارشناسان در جمع مردم حضور و به سوالات مردم پاسخ دادند.

وی افزود: در پایان مراسم از منازل تعدای از مددجویان با حضور مسئولین بازدید و از نزدیک مشکلات این عزیزان بررسی گردید.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.