کد مطلب: 26171
تاریخ انتشار : 18 خرد 1397 - 13:39
امروز وعده حضوری بود که از ابتدای ماه رمضان چشم انتظارش بودیم ، حضوری که کودکانمان دوشادوش کودکان غزه به میدان آمدند ، مشت های گره کرده مرگ بر اسرائیلمان با سنگ های خونین مردم بی دفاع فلسطین همراه شدند

به گزارش پیام بشرویه ، راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور گسترده مردم در سراسر شهرهای کشور و شهرستان بشرویه  آغاز شد. در آخرین جمعه ماه رمضان مردم روزه‌دار  شهرستان بشرویه همراه با مسلمانان جهان با حضور پر شور و معنا دار خود ، بار دیگر خشم مسلمانان را  از استکبار جهانی و رژیم اشغالگر اسرائیل فریاد زدند.

 

مردم روزه دار و انقلابی شهرستان بشرویه  ضمن اعلام حمایت خود از آزادی قدس شریف، فریاد خشم و نفرت و انزجار خود را از ترور، اشغال و قتل عام فلسطینیان به گوش جهانیان رساندند.

اقشار مختلف مردم با حمل پلاکاردهای منقش به تصاویری از قدس شریف، امام راحل، جملاتی از نابودی رژیم جعلی اسراییل، تابوت این رژیم منحوس و ... در راهپیمایی با شکوه روز قدس حضور داشتند.

 

آفتاب سوزان و دمای بالای ۴0 درجه‌ای هم مانعی برای حضور پررنگ مردم روزه‌دار شهرستان بشرویه در راهپیمایی روز قدس نشد و بار دیگر حماسه حضور باصلابت بشرویه  در تاریخ به ثبت رسید.

به گزارش پیام بشرویه ،  امروز وعده حضوری بود که از ابتدای ماه رمضان چشم انتظارش بودیم ، حضوری که کودکانمان دوشادوش کودکان غزه به میدان آمدند ، مشت های گره کرده مرگ بر اسرائیلمان با سنگ های خونین مردم بی دفاع فلسطین همراه شدند تا پست ترین جنایات تاریخ بشری را محکوم کنیم.

 

امام خمینی (ره) در مرداد ماه 1358 آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان «روز جهانی قدس» نامگذاری کردند و از مسلمانان جهان خواست که دراین روز همبستگی خود را برای حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین به نمایش گذارند.

 

مردم مسلمان و آزادیخواه سراسر جهان هرساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در لبیک به ندای امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب به خیابانها آمده و فریاد دفاع از مظلومان فلسطینی را سرمی‌دهند.

آفتاب سوزان و دمای بالای  ۴0 درجه‌ای  هم  مانعی برای حضور پررنگ مردم روزه‌دار شهرستان بشرویه در راهپیمایی روز قدس نشد و بار دیگر حماسه حضور باصلابت بشرویه ثبت شد.

 

امروز هزاران نفر از مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان بشرویه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به خیابانها آمده تا فریاد ظلم ستیزی و دفاع از مظلومان را سردهند.

کودکان و نوجوانان در کنار خانواده ها آمدند برای محکومیت جنایات فجیع استکبار جهانی و دفاع از کودکان غزه

امروز کودکان و نوجوانان  بشرویه جلوه هایی از ماندگاری روز قدس در تاریخ را به تصویر کشیدند و  دست در دست پدرها و مادرها " فریاد مرگ بر امریکا" و  "مرگ بر اسراییل" را سر دادند.

 

موشک های دست ساز به نشانه تقدیر از حمله غرور آفرین سپاه و حمایت از نیروهای مسلح و مقتدر کشور موج می زند.

ویلچر نشین تا عصا زنان همچنان در راه قدس

"راه قدس می ماند تا پیرزوی نهایی " این را می توان از حضور معنادار پیرزن و پیرمردهایی فهمید  که عصا به دست مسیر راهپیمایی روز قدس در بشرویه را طی می کنند  و سال هاست بر این عهد مانده اند که دین خود را در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به مظلومان جهان ادا کنند.

 

در میان آنان سالمندان رزمنده ای را می توان یافت که چفیه به گردن همچنان اهل مبارزه با کفر و دفاع از دین هستند ، آمده اند تا ثابت کنند در دفاع از مظلومان و مبارزه با ظلم پا پس نمی‌کشند.

 

از  دبه های تو خالی برجام تا موشک باران مردمی بر سر استکبار

از حاشیه های جالب این مراسم باشکوه دبه های توخالی برجام بود وتذکری به آنان که هنوز امید به اروپایی ها و غربی هادارند و کمی آنطرف تر نماد موشک های ایران با اقتدار نمایان است.

 

جامعه بسیج ورزشکاران بشرویه با پوشیدن لباس های رزم  و حمل تابوت رژیم اسراییل در حمایت از نیروی های اقتدار آفرین کشور ، بر شکوه راهپیمایی روز قدس افزود.

 

مسئولان و مردم  دوشادوش همدیگر در راهپیمایی روز قدس حماسه آفریدند

 

مسئولان ارشد شهرستان از  جمله امام جمعه ، فرمانده سپاه، نیروی انتظامی ،فرماندار، دادگستری و جمع کثیری از روحانیت در صف اول راهپیمایی همراه با مردم فریاد ظلم ستیزی و دفاع از مردم مظلوم فلسطین را سردادند.

موشک های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  جلودار راهپیمایی 

 آنچه  راهپیمایی روز قدس   را از دیگر راهپیمایی ها متمایز کرده است ، حضور ماکت موشک های سپاه پاسداران بود که در راستای حمله غرورآفرین موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع گروهک تروریستی داعش موجی از غرور و افتخار برای ایران اسلامی به همراه داشت.

پرچم  ظلم و استکبار به آتش کشیده شد

 

عاقب هر ظلمی نابودی است و این وعده حق به زودی محقق خواهد شد، چه بسا که روزشمار نابودی اسراییل آغاز شده و به فرموده مقام معظم رهبری اسراییل در کمتر از 25 سال نابود می شود.

 

شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس بشرویه به نشان حمایت از مردم مظلوم و بی گناه فلسطین و تمام مظلومان جهان پرچم کفرو  استکبار دو رژیم منفور اسراییل و آمریکا  زیر پای خود لگد مال کردند و آخرین برنامه راهپیمایی به آتش‌ کشیدند.

 

قرائت قطع نامه و حضور باشکوه مردم بشرویه در آخرین نمازجمعه ماه مبارک رمضان ، پایان بخش راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس در بشرویه بود.

 

 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.