کد مطلب: 26169
تاریخ انتشار : 15 خرد 1397 - 00:14
در یکی از فرازها رهبر انقلاب فرمودند که "ما راه امام را تاکنون ادامه داده‌ایم و ان شاءالله ادامه خواهیم داد" که با فریاد تکبیر و شعار "ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده" مردم مواجه شد.

 به گزارش پیام بشرویه ، مراسم بیست و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در حرم مطهر امام راحل با حضور پرشکوه مردم و سخنرانی رهبر انقلاب برگزار شد.

 شخصیت‌های کشوری و لشکری، سران قوا، مهمانان خارجی، سفرای کشورها و نمایندگان اقلیت‌های دینی در مراسم حضور دارند. از جمله شخصیت‌های حاضر در مراسم می‌توان به محمود احمدی نژاد، مصطفی کواکبیان، سرلشکر جعفری، سرلشکر فیروزآبادی، سردار کوثری، علی فلاحیان، محمدرضا باهنر، عبدالرضا رحمانی‌فضلی، سرلشکر صالحی و... اشاره کرد.

در محل سخنرانی رهبر معظم انقلاب نیز بنری نصب شده که روی آن جمله "ما آمریکا را زیر پا می‌گذاریم" از امام خمینی نوشته شده است.

بخش‌های مختلف سخنرانی رهبر انقلاب همراه بود با شعار و تکبیر مردمی که حضور پرشکوهی داشتند. در یکی از فرازها رهبر انقلاب فرمودند که "ما راه امام را تاکنون ادامه داده‌ایم و ان شاءالله ادامه خواهیم داد" که با فریاد تکبیر و شعار "ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده" مردم مواجه شد.

** مثل هرسال زیلوهای ساده بیت‌رهبری که در محل سخنرانی رهبر انقلاب در حسینیه امام خمینی پهن می‌شود، به حرم امام آورده شده بود که در تصاویر به چشم می‌خورد.

 

نظرات کاربران

تصاویر زیبایی بود.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.