کد مطلب: 26155
تاریخ انتشار : 5 خرد 1397 - 16:33
با ساخت این سازه آبخیزداری که باز هم به همت خود مردم روستا در بالادست قنات احداث شد، آب های روان و باران های سیل آسای اخیر در این سازه جمع آوری و کمک قابل توجهی به آبدهی قنات و آبادانی روستا شد.

به گزارش پیام بشرویه ، با ساخت این سازه آبخیزداری که باز هم به همت خود مردم روستا در بالادست قنات احداث شد، آب های روان و باران های سیل آسای اخیر در این سازه جمع آوری و کمک قابل توجهی به آبدهی قنات و آبادانی روستا شد.

 

 یکی از اعضای شورای اسلامی روستای فتح آباد شهرستان بشرویه گفت: این روستا بیشتر امور خود را از راه جذب کمک های مردمی و خودیاری ها انجام می دهد و مدتی قبل مبلغی حدود ده میلیون تومان از مردم روستا جمع آوری و در بانک کشاورزی سپرده گذاری شد تا صرف خرید مصالح و کمک به احیای قنات روستا شود.

 

عباس گریان افزود:پس از گذشت یک سال، شماره این حساب، برنده یک دستگاه خودوری پژو پارس شد که با تأیید شورای اسلامی روستا فروخته و مبلغ به دست آمده از فروش آن صرف امور قنات روستا و ساخت یک سازه جدید آبخیزداری در روستا شد.

 

وی گفت: با ساخت این سازه آبخیزداری که باز هم به همت خود مردم روستا در بالادست قنات احداث شد، آب های روان و باران های سیل آسای اخیر در این سازه جمع آوری و کمک قابل توجهی به آبدهی قنات و آبادانی روستا شد.

 

گریان افزود: پس از گذشت 17 سال خشکسالی و کمبود آب، اکنون با اجرای طرح های آبخیزداری، محصولات پنبه و کنجد و باغ های این روستا جان دوباره گرفته است.

 

نظرات کاربران

احسنت احسنت باریکلا ایولا ماشالله.... مبارکه....
با سلام . این که بدون رعایت سلسله مراتب تقسیمات کشوری نام بخش ارسک رو از گزارشتون حذف کردید نشان از بیسوادی تهیه کننده گزارش داره که واقعا برای یک سایت خبری جای تاسف داره . روستای فتح آباد واقع در بخش ارسک از توابع شهرستان بشرویه صحیح است. پخش خبرهای خوب را درگیر ذهن بیمار خود نکنید

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.