اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 26155
تاریخ انتشار : 5 خرد 1397 - 16:33
با ساخت این سازه آبخیزداری که باز هم به همت خود مردم روستا در بالادست قنات احداث شد، آب های روان و باران های سیل آسای اخیر در این سازه جمع آوری و کمک قابل توجهی به آبدهی قنات و آبادانی روستا شد.

به گزارش پیام بشرویه ، با ساخت این سازه آبخیزداری که باز هم به همت خود مردم روستا در بالادست قنات احداث شد، آب های روان و باران های سیل آسای اخیر در این سازه جمع آوری و کمک قابل توجهی به آبدهی قنات و آبادانی روستا شد.

 

 یکی از اعضای شورای اسلامی روستای فتح آباد شهرستان بشرویه گفت: این روستا بیشتر امور خود را از راه جذب کمک های مردمی و خودیاری ها انجام می دهد و مدتی قبل مبلغی حدود ده میلیون تومان از مردم روستا جمع آوری و در بانک کشاورزی سپرده گذاری شد تا صرف خرید مصالح و کمک به احیای قنات روستا شود.

 

عباس گریان افزود:پس از گذشت یک سال، شماره این حساب، برنده یک دستگاه خودوری پژو پارس شد که با تأیید شورای اسلامی روستا فروخته و مبلغ به دست آمده از فروش آن صرف امور قنات روستا و ساخت یک سازه جدید آبخیزداری در روستا شد.

 

وی گفت: با ساخت این سازه آبخیزداری که باز هم به همت خود مردم روستا در بالادست قنات احداث شد، آب های روان و باران های سیل آسای اخیر در این سازه جمع آوری و کمک قابل توجهی به آبدهی قنات و آبادانی روستا شد.

 

گریان افزود: پس از گذشت 17 سال خشکسالی و کمبود آب، اکنون با اجرای طرح های آبخیزداری، محصولات پنبه و کنجد و باغ های این روستا جان دوباره گرفته است.

 

نظرات کاربران

احسنت احسنت باریکلا ایولا ماشالله.... مبارکه....

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب