کد مطلب: 26140
تاریخ انتشار : 29 ارد 1397 - 14:34
فرماندار بشرویه گفت: هر دو هفته یک‌بار تمام کارشناسان دستگاه‌های متولی صدور استعلام همراه و همگام از محل متقاضی کارگاه‌های تولیدی بازدید خواهند کرد تا کار پاسخگویی به استعلام به تاخیر نیفتد.

به گزارش پیام بشرویه ، "علیرضا زمان زاده" ظهر امروز در نشست کارگروه تسهیل اشتغالزایی و شناسایی مشکلات تولیدکنندگان بخش اقتصاد مقاومتی شهرستان بشرویه که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد با قدردانی از تولیدکنندگان بخش اقتصاد داخلی خاطرنشان کرد :برخی مشکلات بخش تولید در موقعیت مناسب منتقل نمی‌شود ولی سعی شده تا جایی که ضوابط قانونی رعایت می‌شود از تولیدکنندگان حمایت کنیم.

فرماندار بشرویه افزود: در حوزه حمایت از اشتغال برای مجموعه فرمانداری محدودیت زمانی به هیچ عنوان وجود ندارد و همواره تلاش می‌شود تا در هر لحظه ای مشکلات تولیدکنندگان بررسی و در حد امکان مرتفع شود .

وی با اشاره به فراهم بودن موقعیت راه اندازی سردخانه در بشرویه افزود :در شهرستان بشرویه مجوز سردخانه برای کسانی که آمادگی سرمایه‌گذاری دارند اعطاء می‌شود.

زمان زاده با تاکید بر اینکه باید کارشناسان هرچه سریعتر به استعلامات خواسته شده پاسخ دهند گفت: هر دو هفته یک‌بار تمام کارشناسان دستگاه‌های متولی صدور استعلام همراه و همگام از محل متقاضی کارگاه‌های تولیدی بازدید خواهند کرد تا کار پاسخگویی به استعلام به تاخیر نیفتد.

وی افزود :اعطای تسهیلات سرمایه در گردش با ثبت نام در سامانه تسهیلاتی اداره تعاون تامین خواهد شد .

کمبود نقدینگی،  عدم وجود گشتارگاه صنعتی در بشرویه، عدم برند سازی و بسته بندی محصولات و تولیدات ،مشکلات آبرسانی به برخی کارگاه های تولید پرورشی کبک ،نبود سردخانه از مشکلات عنوان شده در این کارگروه توسط تولیدکنندگان بود که بر بررسی و رفع مشکلات و موانع تولید تاکید شد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.