کد مطلب: 26136
تاریخ انتشار : 28 ارد 1397 - 01:02
جانشین فرمانده نیروی انتظامی بشرویه از دستگیری سارقان محصولات کشاورزی و احشام در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پیام بشرویه ، 

"سرگرد مهدی میرزایی" جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بشرویه ظهر امروز در همایش شیوه های تبلیغ روحانیت که با حضور روحانیون طرح هجرت و مستقر در حوزه علمیه شهرستان بشرویه برگزار شد از آمادگی مجموعه پرسنل نیروی انتظامی برای همکاری با روحانیون اعزامی به روستاها خبر داد و گفت: شهرستان بشرویه به لحاظ مسائل امنیتی و اجتماعی در سطح بالایی در استان برخوردار است و آمادگی داریم با بزرگوارانی که در ماه مبارک رمضان در سطح شهرستان فعالیت تبلیغی دارند همکاری داشته باشیم.

وی از اجرای افزایش طرح های گشت زنی در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه مردم مومن و معتقد به مبانی اسلامی در شهرستان بشرویه در این ماه مبارک از برنامه‌های فرهنگی مذهبی بیشتر استفاده می‌کند و گاها هم کمتر در محل خانه و یا کسب و کار خود حضور دارند سعی کرده ایم که در زمانهای مناسب طرح گشت‌زنی نیروهای خود را افزایش دهیم تا از منازل مسکونی محصولات کشاورزی و دامی حفاظتی بیشتری شود.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی بشرویه از مردم خواست با توجه به فصل برداشت محصولات کشاورزی و همچنین نگرانی از نگهداری محصولات و دامها حفاظت بیشتری صورت گیرد و محوطه های روباز که یکی از مسایل مورد نظر سارقان است امنیت آن بیشتر از سوی افراد تامین گردد .

وی افزود : مردم سعی کنند پس از برداشت محصول بلافاصله نسبت به جمع‌آوری تولیدات کشاورزی خود و انتقال آن به اماکن امن و همچنین رعایت نکات ایمنی محل نگهداری احشام خود تلاش جدی‌تری داشته باشد.

وی از دستگیری سارقین محصولات کشاورزی و احشام هم خبر داد و گفت: متأسفانه با شروع برداشت محصول جو در سطح روستاها یک مورد سرقت محصول جو پس از برداشت در مزرعه رخ داده و همچنین حدود ۲۰ راس دام سبک از یکی از روستاها که تمام دارایی آن فرد هم همین تعداد دام بوده رخ داده که مامورین انتظامی بلافاصله سارقین را دستگیر و تحویل مقامات قضایی داده‌اند.

سرگرد میرزایی از روحانیت معظم و مبلغین هم خواست مردم را نسبت به شناسایی افراد مشکوک در اطراف زمین ها و یا به بهانه خرید محصولات و یا احشام رفت و آمد می‌کنند گزارش دهند.

وی توزیع مواد مخدر و روانگردان را در بین قشر جوان و نوجوان و به خصوص در سطح روستاها یکی از مخاطرات و شیوه‌های نفوذی دشمن خواند و گفت: سوء مصرف مواد مخدر و روانگردان عامل مهمی برای تخریب بنیه اعتقادی جوان‌ها است و برای از بین بردن این مشکل همکاری همه جانبه مردم مسئول و مبلغان دینی نیاز است تا جوانان ما به راحتی در دام دشمنان گرفتار نشود.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بشرویه گفت: در منطقه بشرویه فروشنده و توزیع کننده بزرگ مواد مخدر وجود ندارد ولی خرده‌فروشی مواد مخدر و روانگردان متأسفانه وجود دارد که مصرف‌کنندگان این مواد به دلیل عدم توانایی نیاز خود اقدام به سرقت از منازل می‌کنند که ما با این پدیده با قاطعیت مبارزه می‌کنیم.

سرگرد میرزایی یکی از آسیب‌های اجتماعی در جامعه ایران اسلامی را توسعه کلاهبرداری‌های اینترنتی برشمرد و گفت: با توسعه فضای مجازی و کانال های اجتماعی متأسفانه مردم به دلیل عدم آگاهی کافی،گول برخی کلاهبرداران را در شبکه اجتماعی خورده و بهانه سفرهای زیارتی و سیاحتی از کارت‌ها یا عابربانک آنان سوء استفاده شده و اقدام به سرقت الکترونیکی می‌شود که لازم است روحانیون محترم در برنامه‌های تبلیغی خود مردم را نسبت به تماس‌های تلفنی یا پیامک های غیر معتبر و مشکوک آشنا کنند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.