کد مطلب: 26132
تاریخ انتشار : 22 ارد 1397 - 22:39
در راستای بدعهدی های آمریکای جنایکار و خروج این رژیم از برجام ، جوانان انقلابی بشرویه در مراسمی خودجوش و اتش به اختیار پرچم این رژیم را به آتش کشیدند.

به گزارش پیام بشرویه ، در راستای  بدعهدی های آمریکای جنایکار و خروج این رژیم از برجام ، جوانان انقلابی بشرویه در مراسمی خودجوش  و اتش به اختیار با برگزاری مراسمی ضمن لبیک به فرمان رهبری ، خواستار انجام وظیفه قانونی مجلس  شورای اسلامی و دولت در قبال نقض برجام شدند.

همزمان با تلاوت دعای شریف کمیل در محل حسینیه گلزار شهدای شهرستان بشرویه ، جمعی از جوانان انقلابی شهرستان ضمن مداحی حماسی و قرائت بیانیه پیرامون محکومیت بدعهدی آمریکا و حمایت قاطع از مواضع اخیر رهبر معظم انقلاب پیرامون برجام و هشدار در خصوص مذاکره با اروپا و تذکر به نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دولت ، خشم و انزجار خود را از تصمیم رئیس جمهور آمریکا اعلام داشته و پرچم آمریکا ، اسرائیل ، انگلیس و نماد برجام را با شعار مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل ،مرگ بر انگلیس و مرگ بر سازشکار و منافق به آتش کشیدند .

 

 در پایان خطاب به مسئولین خصوصا مجلس شورای اسلامی هشدار دادند که به وظیفه ی قانونی خود در مورد نقض برجام از سوی آمریکا عمل و دولت را مکلف به اقدامات متقابل کند  و در این مراسم با قاطعیت اعلام کرده اند که همچنان به مطالبات  به حق خود ادامه خواهند داد.

بسم الله القاصم الجبارین

 

با بدعهدی ترامپ و خروج آمریکا از برجام دوباره ماهیت پلید استکبار جهانی و فرعونیت آمریکا برای همگان و سهل اندیشان هویدا شد. البته بارها رهبر معظم انقلاب نسبت بدعهدی و خباثت آمریکا هشدار داده بودند و فرموده بودند:

" به طرف مقابل اعتماد نکنید، به لبخند او فریب نخورید، به وعده‌ی نقد که میدهد ــ وعده‌ی نقد، نه عمل نقد ــ اعتماد نکنید، [چون] وقتی خرش از پل گذشت، برمیگردد و به ریش شما میخندد! "

 

اما متاسفانه علیرغم همه ی هشدارهای رهبری برخی معاریف داخلی بر طبل اعتماد کوبیدند و بدون توجه به شروط نه گانه رهبرخبیر انقلاب با تضمین امضای جان کری برجام را به تصویب رساندند..خداوند از تقصیرات شان بگذرد.

 

اکنون امت حزب الله شهرستان بشرویه در جوار گلزار شهدایی که در حقیقت قهرمانان ‌ملی واقعی و اسطوره های مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان هستند اقدام اخیر ترامپ در خروج از برجام محکوم نموده و ضمن بیعت مجدد با آرمان های امام راحل و شهدا و میثاق با رهبری در چند بند نکاتی را متذکر میشویم:

 

1⃣ فرعونیت، ظلم، کودک کشی، تجاوز، بدعهدی، استثمار از الزامات وارثان شیطان و همزاد با مظاهر استکبار است و شعار راهبردی مرگ بر آمریکا طلب مرگ برای این خوی استکباری حاکمیت آمریکاست.

جناب ترامپ چند روز قبل در نطقی گفته بود که دیگر مردم ایران شعار مرگ بر آمریکا سر نمی دهند. اکنون خطاب به ترامپ می گوییم اولا جناب ترامپ شما غلط می کنید و ثانیا جناب ترامپ بدان تا بدن تو و امثال در گور نصیب موریانه ها شود شعار راهبردی ملت بزرگ ایران مرگ بر آمریکا خواهد بود...(مرگ بر آمریکا)

 

2⃣ سخن دوم خطاب به دولتمردان محترم است. بهترین میوه برجام این بود که نشان داد فرجام هر برجامی با دشمن محکوم به شکست است. امت حزب الله هر گونه مذاکره در خصوص اقتدار منطقه ای و توان موشکی قویا محکوم نمودا و آن را مصداق خیانت به ملت و خون شهدا می داند.

 

3⃣ در شرایط فعلی ضمن اعلام حمایت از دولت محترم ، خطاب به دولتمردان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی هشدار میدهیم اکنون که دولت بر تداوم برجام اصرار دارد، بایست بداند به فرمایش رهبرعزیزمان آزمون بزرگ دیگری پیش رو دارد. امت حزب الله ضمن اعلام بدبینی به اروپائیان تداوم برجامی که مغایر با عزت و اقتدار و منافع ملی باشد تداوم همان خسارت محض دانسته و قویا محکوم می نماید

 

4⃣ نقض یکطرفه برجام به سینه چاکان سند۲۰۳۰ و معاهدهfetf و تعدات بین المللی اثبات کرد: متاسفانه تعهدات و معادلات بین المللی از هیچ اصول حقوقی و بین المللی تبعیت نمی کند و نمی توان با خوش بینی و سهل اندیشی و پزهای روشنفکرنمایی زیر بار تعهدات بین المللی رفت.

تصویب برجام در کمتر از پانزده دقیقه در مجلس شورای اسلامی و عدم واکنش انقلابی و حرکت انفعالی در پاسخ به نقض مکرر برجام یقینا موجب گستاخی بیشتر مستاجران کاخ سفید گردید.

مگس استکبار تا نشانه های غفلت و زخم در داخل کشور نبیند نمی تواند در عرصه ی سیمرغ توطئه کند.

انتظار از نمایندگان محترم شان در مجلس شورای اسلامی و نخبگان و مقامات نظام انقلابی ماندن همراه با بصیرت و هوشیاری بیشتر است.

امت حزب الله شهرستان بشرویه هرگونه نطق، سکوت و رفتار خلاف منافع ملی و اصول انقلابی از نماینده ی محترم خود نپذیرفته و هر گفتار و رفتار نخبگان در سطح شهرستان که خلاف وحدت و منویات رهبرمعظم انقلاب باشد قویا محکوم می نماید..

 

5⃣ سخن آخر خطاب به مردم بزرگ ایران:

برجامی که قرار بود فتح الفتوح و آفتاب تابان باشد نشان داد:

کلید حلّ مشکلات اقتصادی در لوزان و ژنو و نیویورک نیست؛ در داخل کشور است.

اکنون که وزارت خزانه داری آمریکا اتاق جنگ آمریکا شده است بهترین پاسخ دولتمردان محترم و مردم عزیز ایران به هتاکی های وقیحانه ترامپ پرهیز از حاشیه سازی و هشتک گذاری های غیرضرور و توجه جدی به حمایت از کالای ایرانی باشد.

 

در پایان دعا می کنیم برای سید و مولای خود . آن منجی و منتقم که روزی خواهد آمد

أَيْنَ مُحْيِي مَعَالِمِ الدِّينِ وَ أَهْلِهِ أَيْنَ قَاصِمُ شَوْكَةِ الْمُعْتَدِينَ أَيْنَ هَادِمُ أَبْنِيَةِ الشِّرْكِ وَ النِّفَاقِ أَيْنَ مُبِيدُ أَهْلِ الْفُسُوقِ وَ الْعِصْيَانِ وَ الطُّغْيَانِ 

 

ای یوسف زهرا، ای حضرت عشق، ای مهدی موعود؛ ای فرزند فاطمه بیا که دنیا تشنه عدالتت است و نامحرمان دنیا را پر از ظلم کرده اند

 

مَتَى تَرَانَا [وَ] نَرَاكَ وَ قَدْ نَشَرْتَ لِوَاءَ النَّصْرِ تُرَى أَ تَرَانَا نَحُفُّ بِكَ وَ أَنْتَ تَؤُمُّ الْمَلَأَ وَ قَدْ مَلَأْتَ الْأَرْضَ عَدْلاً وَ أَذَقْتَ أَعْدَاءَكَ هَوَاناً وَ عِقَاباً وَ أَبَرْتَ الْعُتَاةَ وَ جَحَدَةَ الْحَقِّ وَ قَطَعْتَ دَابِرَ الْمُتَكَبِّرِينَ وَ اجْتَثَثْتَ أُصُولَ الظَّالِمِينَ، وَ نَحْنُ نَقُولُ الْحَمْدُلِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ

 

خدایا چنان کن سرانجام کار / تو خشنود باشی و ما رستگار

والعاقبه للمتقین

نظرات کاربران

سلام احسنتم به این نوجوانان وجوانان خودجوش بشرویه ای یکه بادرنظرگرفتن حرف رهبری به صحنه امدند وبارهبر خود بازهم تجدیدیمیثاق کردند که ماپشت توییم سیدعلی وبه برجام وftaf هم کاری نذاریم وفقط پش توییم..... خدا.ندتمام انن مسئولینی که حتضرشدند مذاکره باآمریکاکنندرا ببخشدوانهارا به سرعقل بیاورد آمین یارب العالمین
آفرین به بچه ها و مردم انقلابی ...

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.