کد مطلب: 26110
تاریخ انتشار : 26 فرو 1397 - 19:59
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی گفت: تعداد دو میلیون و نه هزار نفر در سال ۹۶ توسط ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری در خراسان‌جنوبی جا به جا شده‌اند.

به گزارش پیام بشرویه ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی گفت: تعداد دو میلیون و نه هزار نفر در سال ۹۶ توسط ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری در خراسان‌جنوبی جا به جا شده‌اند.

جعفر شهامت با اعلام این خبر خاطر نشان کرد:  طی سال گذشته توسط ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری بیش از ۶۷۲ هزار مسافر به خراسان‌جنوبی وارد و ۷۷۶ هزار مسافر از استان خارج شده اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه طی این مدت بیش از هزار و ۲۳۳ مسافر درون استان جابجا شده‌اند، بیان کرد: بیشترین سهم جابه جایی مسافر مربوط به بیرجند، با تعداد بیش از ۸۴۸ هزار مسافر و کمترین سهم جابه جایی مسافر مربوط به شهرستان بشرویه با تعداد ۳۱ هزار نفر بوده است.

شهامت ادامه داد: به طور کلی می‌توان گفت طی سال ۹۶ تعداد دو میلیون و نه هزار نفر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری در استان جابجا شده‌اند.

وی افزود: در حال حاضر ۲۱۸ دستگاه سواری کرایه با عمر متوسط حدود ۸ سال و تعداد ۱۱۵ دستگاه  مینی‌بوس با عمر متوسط حدود ۲۱ سال و تعداد ۲۴۲ دستگاه اتوبوس با عمر حدود ۱۲ سال کار جا به جایی مسافرین از مبدأ ۱۲  پایانه عمومی و اختصاصی در استان را به انجام می‌رسانند.

وی یادآور شد: همچنین بر اساس اطلاعات سامانه کارت هوشمند مسافر استان تعداد یک هزار و  ۶۷۶ نفر راننده در این بخش شاغل هستند.

 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.