کد مطلب: 26104
تاریخ انتشار : 23 فرو 1397 - 20:02
همزمان با سالروز شهادت شهید اهل قلم مرتضی آوینی و گرامیداشت هفته هنرهای انقلاب اسلامی از مقام شهید آوینی تجلیل شد

همزمان با سالروز شهادت شهید اهل قلم مرتضی آوینی و گرامیداشت هفته هنرهای انقلاب اسلامی  از سوی هیئت ورزشهای همگانی و کانون بسیج ورزشکاران بشرویه مراسم گرامیداشتی برگزار شد .

 به گزارش پیام بشرویه : در سالروز شهادت شهید اهل قلم و هنرمند انقلاب اسلامی شهید مرتضی آوینی و در هفته گرامیداشت هنر انقلاب اسلامی مراسم تجلیل از مقام شامخ شهدا و شهید اهل قلم مرتضی آوینی با همکاری کانون بسیج ورزشکاران و هیئت ورزشهای همگانی برگزار شد.

" سید مهدی ساداتی پور " مسئول کانون بسیج ورزشکاران با اشاره به جایگاه هنر انقلاب اسلامی گفت : شهید هنرمند انقلابی مرتضی آوینی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت طلبی در بین نویسندگان و راویان هشت سال دفاع مقدس الگو و نمونه بود . وی گفت : این شهید بزرگوار که در دوران هشت سال دفاع مقدس و پس از آن با قدم ، قلم و بیان خود شهدار بهترین الگوهای جوانان اسلامی را معرفی می کرد عاقبت در همین راه به خیل شهدای انقلاب اسلامی پیوست .

 ساداتی پور با توصیه به جوانان و نوجوانان ورزشکار به رعایت اخلاق اسلامی از آنان خواست تا با فراگیری علم و دانش وورزش به توصیه های مقام معظم رهبری در الگو پذیری از شهدای هشت سال دفاع مقدس همت کنند

 در این مراسم همچنین با اکران فیلم های جشنواره عمار با هدف تبلیغ از کالاهای ایرانی ورزشکاران کونفو کار تصمیم گرفتن تا وسایل ورزشی خود را از جمله تشک ورزشهای رزمی را از محل تولیدات داخلی تهیه و استفاده کنند

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.