اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 26096
تاریخ انتشار : 21 فرو 1397 - 12:04
برنامه نویس ایرانی در اقدامی توانست شماره هزار نفر از ادمین های کانال های تلگرامی را به همراه آی دی آنها پیدا کرده و آنها را منتشر کرد.

به گزارش پیام بشرویه ، طی روزهای گذشته و انتشار اخباری مبنی بر فیلتر شدن تلگرام، پیام رسان های داخلی با اقبال زیادی از سوی مردم مواجه شده اند که در این راستا برخی از مدیران و ادمین های کانال های تلگرامی سعی در تخریب پیام رسان های داخلی کردند.

در همین راستا برخی از این کانال ها اعلام کردند که سروش که یک پیام رسان داخلی است هک شده است این موضوع به واکنش وزیر ارتباطات هم منجر شد تا جایی که وی در حساب رسمی خود در توئیتر نوشت: این موضوع را یک جوان شهرستانی برای بنده فرستاد و من از مدیران سروش خواستم آن را حل کنند؛ اگر به جای ادمین سروش بودم به کسی که این مشکل را گزارش داده است جایزه می دادم.

با گذشت کمتر از 24 ساعت  کاشف باگ پیام رسان سروش از بداخلاقی رسانه ای در انعکاس مطلب خود اعتراض کرده و نوشت: من نگفتم که سروش هک شده است؛ مدیران سروش هم در اطلاعیه ای ضمن عذرخواهی از کاربران سروش اعلام کردند: پیام‌رسان سروش هک نشده بود و مشکل ادمین‌ها حل شد.

در این اطلاعیه همچنین آمده بود که نمایش شماره ادمین کانال، به معنای هک شدن نیست؛ اما در فرهنگ کاربران عزیز ایرانی، یک ‎ایراد مهم است که بابت آن از همه ‎پوزش می طلبیم.

با گذشت چند روز، فعالان و متخصصان در امر فضای مجازی توانستند ایرادها و اشکالات فنی زیادی از تلگرام بگیرند و حتی شماره ها و آی دی های زیادی از ادمین های کانال های تلگرامی افشا شد.

در همین رابطه حسین محمدی برنامه نویس ایرانی توانست شماره هزار نفر از ادمین های کانال های تلگرامی را به همراه آی دی آنها پیدا و آنها را منتشر کرد.

 

در همین راستا اسامی منتشر شده به همراه آی دی های آنها در این فایل آمده است.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.