کد مطلب: 26088
تاریخ انتشار : 19 فرو 1397 - 15:31
در راستای برگزاری اولین دوره آموزشی ملی پرورش اقتصادی شتر در شهرستان بشرویه از کلیه دست اندرکاران ، همکاران و حامیان که در برگزاری هر چه بهتر این دوره آموزشی مشارکت داشتند ، تجلیل شد.

به گزارش پیام بشرویه ، در راستای  برگزاری اولین دوره آموزشی ملی پرورش اقتصادی شتر در شهرستان بشرویه از کلیه دست اندرکاران ، همکاران و حامیان که در برگزاری هر چه بهتر این دوره آموزشی مشارکت داشتند ، تجلیل شد.

این مراسم با حضور "علیرضا زمان زاده " فرماندار شهرستان بشرویه ، مدیریت جهاد کشاورزی ، دکتر سید حمید عبدی دبیراجرای دوره ، مدیران ادارت شهرستان و کلیه دست اندرکاران برگزاری این دوره آموزشی   در محل سالن ترویج کشاورزی بشرویه برگزار گردید.  

"دکتر سید حمید عبدی « دبیر اجرایی دوره آموزشی ملی پرورش اقتصادی شتر »  در حاشیه این مراسم با  تجلیل از دست اندرکاران  از همبستگی و تلاش شبانه روزی و همکاری گسترده و یکپارچه صورت گرفته بیان کرد:  این دوره آموزشی توانست نام شهرستان بشرویه را به عنوان برند پرورش شتر در استان و کشور معرفی کند.

 

رئیس شبکه دامپزشکی بشرویه تصریح کرد: نیاز است تا از پیگیریِ و حمایت های همه جانبه ی مهندس علیرضا زمان زاده فرماندار شهرستان بشرویه و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بشرویه دبیر کل این دوره در تمام لحظات برگزاری دوره آموزشی تقدیر شود و این امر  موجب دلگرمی برگزارکنندگان بود.

در ادامه این مراسم  کلیپی از چگونگی برگزاری و تلاش خستگی ناپذیر و شبانه روزی دست اندرکاران این مجموعه به نمایش درآمد.

همچنین " علیرضا زمان زاده " فرماندار بشرویه  با ارائه گزارش کاملی از چگونگی برگزاری این دوره آموزشی ، از تلاش شبانه روزی مدیران شهرستان و کلیه دست اندرکاران این کار بزرگ تیمی تشکر و قدردانی کرد و  افزود : کار تیمی در حد معجزه کارایی دارد و اگر این روحیه کار تیمی را در همه زمینه ها به کار بندیم قطعا می توانیم گامهای بزرگی برداشته و و نتایج چشمگیری به دست آوریم .

در پایان مراسم با اهدا لوح تقدیر از تمامی دست اندرکاران ، همکاران و حامیان دوره آموزشی پرورش اقتصادی شتر تشکر و قدردانی گردید.

 

 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.