کد مطلب: 26074
تاریخ انتشار : 9 فرو 1397 - 10:17
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بشرویه از حضور 40 هزار زائر و مسافر نوروزی در جوار امام زادگان لازم التعظیم شهرستان بشرویه خبر داد.

به گزارش پیام بشرویه ، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بشرویه از حضور 40 هزار زائر و مسافر نوروزی در جوار امام زادگان لازم التعظیم شهرستان بشرویه خبر داد.

محمود قیصری در گفتگو با خبرنگار پیام بشرویه با اشاره به اجرای  طرح آرامش بهاری ویژه ایام نوروز در جوار اماکن متبرکه  شهرستان خاطر نشان کرد: طرح آرامش بهاری به صورت ملی  در سراسر کشور برگزار می شود و  در شهرستان بشرویه نیز از 27 اسفند ماه در بقاع متبرکه شاخص، میزبان زائران و گردشگران ومسافران نوروزی است.

وی در خصوص اجرای برنامه‌های نوروزی اوقاف در جوار اماکن متبرکه  بیان کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه با اجرای ویژه برنامه هایی همچون طرح آرامش بهاری  به عنوان یکی از دستگاه‌های فرهنگی فعال در ایام نوروز محسوب می شود که ظرفیت لازم را برای استقبال از مسافران نوروزی وارائه خدمات گوناگون فرهنگی، اجتماعی و اقامتی بویژه در کنار اماکن متبرکه فراهم کرده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بشرویه  تصریح کرد: امسال در طرح نوروزی آرامش بهاری   3 روحانی مبلغ به آستان امامزادگان شاخص اعزام و در حال فعالیت تبلیغی و مشاوره ای در حوزه های مختلف هستند.

قیصری افزود: اجرای ویژه برنامه تحویل سال نو ، برپایی سفره‌های هفت‌سین، پخش پیام نوروزی مقام معظم رهبری در بقاع متبرکه ، برپایی خیمه‌های معرفت شامل غرفه‌های کودک و نوجوان، حجاب و عفاف، مشاوره و پاسخگویی به مسائل شرعی و خانوادگی وبرپایی نمایشگاههای فرهنگی از جمله برنامه‌های فرهنگی طرح آرامش بهاری است.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای طرح آرامش بهاری تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و گردشگری است تصریح کرد: بر اساس آخرین آمار ارائه شده از ابتدای ایام تعطیلات نوروز امسال بیش از 40 هزار زائر و گردشگر به زیارت امامزادگان و اماکن متبرکه مشرف شدند و قریب به 120 خانواده از خدمات اسکان ارائه شده در بقاع متبرکه بهره‌مند شده اند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.