کد مطلب: 26069
تاریخ انتشار : 6 فرو 1397 - 11:27
در شهرستان بشرویه نیز به همت شهرداری بیش از 20 المان نوروزی متنوع در میادین،بلوارها و بوستان های بشرویه نصب شده است که تماما در کارگاه تخصصی شهرداری بشرویه ساخته شده است .

به گزارش پیام بشرویه ، فصل بهار و سال جدید در حالی لبخند خود را به مردم سراسر کشور هدیه می دهد که به همت شهرداری ها، شهری  زیبا به استقبال نوروز می روندو با نصب المان های متفاوت و متنوع نوروزی جلوه های زیبایی را به مسافران و گردشگران هدیه می دهد.

 

در همین راستا در شهرستان بشرویه نیز  به همت شهرداری بیش از 20 المان نوروزی متنوع در میادین،بلوارها و بوستان های بشرویه نصب شده است.

 

از مهمترین نکات برجسته در راستای ساخت و نصب المان های نوروزی شهرستان بشرویه، تهیه این المان ها در کارگاه تخصصی ساخت المان در شهرداری بشرویه و بهره گیری از نیروی جوان بومی است که  نشانگر پیاده سازی اقدام و عمل  در راستای تحقق اقتصادی مقاومتی  و حمایت از تولید بومی و جوان بشرویه ای است.

 

این المانها با محوریت طرح های تجسمی از جمله تندیس آهوها، چرتکه قدیمی، محصولات کشاورزی(طالبی و هندوانه) تخم رنگی،سفره هفت سین، ماشین های قدیمی، طبیعت ، بوم نقاشی گردشگری ، شخصیت های کارتون های بومی در بشرویه به استقبال بهار و مسافران نورزوی رفت

نظرات کاربران

مثل هرسال زیبا و چشم نواز...
باز داستان مثل داستان دولتی ها در رابطه با اقتصاد مقاومتی شد که دستگاههای دولتی کارهای جاری خود را با نام اقتصاد مقاومتی تیتر می کردند شما هم با آوردن اسم تولید بومی همان راه را دنبال می کنید .منظور از تولید و مصرف کالای ایرانی ،عدم وابستگی به دولت بیگانه و خارج است نه اینکه حالا در شهر دیگری از ایران چیزی تولید و در اینجا مصرف شود
فکر بسته و کانالیزه شده در دنیای امروز جواب نمی دهد
دست همگی درد نکنه یک خسته نباشید ویژه هم بگیم به کارمند فعال شهرداری جناب مهدی آقا الهیان که همیشه در صحنه هستند...

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.