کد مطلب: 26062
تاریخ انتشار : 27 اسف 1396 - 12:55
کارشناس سازمان هواشناسی خراسان‌جنوبی با اشاره به فعالیت سامانه بارشی تصریح کرد: فعالیت این سامانه در ساعات بعدازظهر امروز تا فردا ظهر بیشتر خواهد شد.

به گزارش پیام بشرویه ، کارشناس سازمان هواشناسی خراسان‌جنوبی با اشاره به فعالیت سامانه بارشی  تصریح کرد: فعالیت این سامانه در ساعات بعدازظهر امروز تا فردا ظهر بیشتر خواهد شد.

 و با توجه به حجم بارش‌ها امکان سیلابی شدن مسیل‌ها و وقوع رواناب در نیمه شمالی، شمال غربی، شمال شرق و تا حدودی مرکز استان وجود دارد.

 

نخعی بیان کرد: طی امروز و فردا دمای هوا کاهش قابل ملاحظه‌ای خواهد داشت و پیش‌بینی کاهش 8 درجه‌ای دما وجود دارد.

وی به میزان بارندگی‌ها طی 24 ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: میزان بارندگی در عشق‌آباد طبس 17 میلی‌متر، دیهوک و فردوس پنج میلی‌متر، کریموی سرایان 11 میلی‌متر، پیرحاجات طبس 12 میلی‌متر، فتح‌آباد و ارسک شش میلی‌متر، طبس و سه‌قلعه سه میلی‌متر، سرایان چهار میلی‌متر، بشرویه پنج میلی‌متر، سرایان چهار میلی‌متر، قاین دو میلی‌متر و حاجی‌آباد زیرکوه و زهان کمتر از یک میلی‌متر بوده است.

کارشناس سازمان هواشناسی خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سربیشه با دمای پنج درجه بالای صفر سردترین و حاجی‌آباد زیرکوه و نهبندان با 26 درجه بالای صفر گرم‌ترین شهرهای استان بوده‌اند.

نخعی ادامه داد: کمینه دمای هوای بیرجند در 24 ساعت گذشته 9 درجه بالای صفر و بیشینه آن 23 درجه بالای صفر بوده است.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.