کد مطلب: 26061
تاریخ انتشار : 26 اسف 1396 - 17:35
فرماندار شهرستان بشرویه با اشاره به عدم استاندارد سازی سالن های ورزشی گفت :سالن های ورزشی بشرویه از استاندارد مناسبی بهره مند نیست و نیاز است تا نسبت به ساخت و یا استاندارد سازی یک مکان ورزشی تلاش شود.

به گزارش پیام بشرویه ، "علی رضا رضوانیان" در نشست اعضای ستاد پشتیبانی طرح هجرت ۳ شهرستان بشرویه با اشاره به اینکه خدمات برای نیازمندان واقعی باید بیش از گذشته صورت گیرد گفت: نیاز است خدمات برای نیازمندان واقعی انجام شود.

 وی افزود: مدارس در حال حاضر با کمک های مردمی اداره می شود و هیچگونه اعتبار سرانه ای برای مدارس تخصیص داده نشده و انتظار داریم در این قسمت کمک بیشتری به مدارس انجام گیرد .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بشرویه با اشاره به خشک شدن چمن ورزشی شهید چمران شهرستان بشرویه بیان کرد: زمین چمن ورزشی آموزش و پرورش بشرویه در حال خشک شدن است و پیشنهاد می‌شود در مجاورت زمین چمن آموزش و پرورش طرح چمن مصنوعی بسیج جانمایی شود .

وی با اشاره به تکمیل شدن اعتبارات برای استخر آموزش و پرورش هم گفت :اعتبارات تکمیلی برای اتمام پروژه استخر آموزش و پرورش بشرویه تامین شده امیدواریم سال آینده شاهد بهره‌برداری آن باشیم.

 رضوانیان با تأکید بر کمک ادارات و نهادهای دولتی به آموزش و پرورش هم گفت :کمک به ادارات و نهادهای دولتی به آموزش و پرورش نیاز است.

 در ادامه این نشست "علی رضا  زمان زاده " فرماندار شهرستان بشرویه با اشاره به عدم استاندارد سازی سالن های ورزشی گفت :سالن های ورزشی بشرویه از استاندارد مناسبی بهره مند نیست و نیاز است تا نسبت به ساخت و یا استاندارد سازی یک مکان ورزشی تلاش شود.

 وی افزود: آمادگی داریم تا طرح زمین چمن مصنوعی را در  فضای ورزشی آموزش و پرورش انجام دهیم به این شرط که امکان استفاده برای عموم فراهم شود.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.