اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 26042
تاریخ انتشار : 17 اسف 1396 - 14:44
فرمانده نیروی انتظامی درجلسه خدمات سفر
آمادگی کامل نیروهای خدمات رسان
فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بشرویه : واحد های خدمات رسان در هنگام بروز حادثه در کمترین فرصت زمانی خود را به محل برسانند.

به گزارش پیام بشرویه ، "سرهنگ دوم علیرضا فولادی"در نشست اعضای ستاد خدمات سفر که در محل فرمانداری برگزارشد ، از آمادگی کامل نیروهای انتظامی برای خدمات دهی به مسافران نوروزی خبر داد و گفت: هدف نیروی انتظامی ،پلیس راهور و پلیس راه فراهم کردن سفر ایمن و کاهش حوادث جاده ای و ترافیکی است، و مجموعه پرسنل نیروی انتظامی پلیس راه وپلیس راهورمصمم هستند تا در ایام تعطیلات نوروزی مردم مومن و ولایت‌مدار در آرامش و امنیت کامل تعطیلات خود را سپری کرده و بدون خطربه مقصد برسند .

وی گفت :واحدهای خدمات رسان و امدادرسان در ایام تعطیلات نوروزی طوری برنامه‌ریزی کنند که چنانچه حادثه ای در محدوده شهرستان اتفاق افتاد در کمترین زمان در محل حادثه حاضر باشند.

 فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بشرویه اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروزی نیروهای انتظامی علاوه بر افزایش گشتهای مراقبتی در داخل شهرها در راه‌های  اصلی حوزه استحفاظی هم حضور فعال داشته و با مأمورین پلیس راه همکاری خواهند داشت.

وی خواستارجانمایی برای استقرار گروه های خدمات رسان در ورودی و خروجی شهر ووجود یک دستگاه جرثقیل به صورت شبانه‌روزی جهت همکاری با پلیس راه و پلیس راهور شد و گفت: انتظار می‌رود هر چه سریعتر محل استقرار گروه های خدمات رسان در ورودیهای شهر مشخص شود تا بتوان از هم اکنون پیش‌بینی خدمات دهی بیشتر را توسط نیروهای انتظامی داشت .

فولادی همچنین افزود: یکی از ماموریت‌های نیروی انتظامی همکاری برای نظارت بر اماکن اقامتی و ستاد های اسکان مسافرین که دارای مجوز قانونی هستند می‌باشد و آمادگی داریم با مسئولین و متولیان همکاری داشته باشیم .

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به فرارسیدن آخرین چهارشنبه سال 96 هم گفت : پلیس پیشگیری از حوادث اجتماعی در آمادگی کامل برای جلوگیری از بروز حوادث خطر ساز در این شهر هستند و با متخلفین عرضه مواد آتش زا و محترقه برخورد قاطع و قانونی خواهند داشت.

 و از مسئولین ادارات و نهادهای دولتی هم خواست در ایام تعطیلات نوروزی کلیه اقدامات ایمنی را در ادارات به کار گرفته و مراقبت کامل از حوزه اداره خود را به عمل آورند .

فرمانده نیروی انتظامی تهیه بروشورهای  تبلیغاتی و پیام رسانی برای شهروندان و مسافران را با همکاری میراث فرهنگی از اقدامات فرهنگی خواند و گفت :فرهنگ‌سازی نهادینه کردن برای تامین ایمنی تاثیر بیشتری در کاهش حوادث خطر ساز دارد و آمادگی داریم  از طریق رسانه‌ها و با همکاری میراث فرهنگی پیام های هشداری و تبلیغی را به مردم اطلاع رسانی کنیم .

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب