اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 26035
تاریخ انتشار : 14 اسف 1396 - 22:10
امشب همزمان با آغاز فرا رسیدن جشن نیکوکاری در 17 اسفند، جشنی به وسعت دل های مهربان خیرین بشرویه در محل سالن شهید مفتح به همت امام جمعه بشرویه، مسئول دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مسئولان و خیرین برگزار شد.

به گزارش پیام بشرویه ، گلریزان سنتی است الهی و انسانی که به واسطه آن بسیاری از زندانیان جرائم غیر عمد به دل خانواده‌های خود بر می‌گردند.

ماندن افرادی که به واسطه جرائم غیرعمد در زندان به سر می‌برند اثرات تخریبی بسیاری بر روی این افراد و خانواده‌های آنها دارد که غیر قابل جبران است.

امیدها در زندان به جشن گلریزان است و به گردهمایی خیران  و امشب همزمان با آغاز فرا رسیدن جشن نیکوکاری در 17 اسفند، جشنی به وسعت دل های مهربان خیرین بشرویه در محل سالن شهید مفتح به همت امام جمعه بشرویه، مسئول دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مسئولان و خیرین برگزار شد.

 

"حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس الدین"  در مراسم جشن گلریزان با تقدیر از حضور مسولان و خیرین در این مراسم خاطر نشان کرد:انفاق و کمک به زندانیان جرائم غیر عمد، نشاندن گل لبخند بر لبان فرزندانی است که در استانه سال جدیدچشم به راه دیدن پدر خودهستند.

 

امام جمعه بشرویه  با اشاره به اینکه یکی از مشکلات خانواده های زندانیان در بشرویه رفت و امد به شهرستان های مجاور است گفت: خانواده زندانیان بشرویه برایشان سخت است که علاوه بر تحمل نداشتن سرپرست و مشکلات اقتصادی مسیر راه را  برای ملاقات زندانیان خود بپیمایند.

 

وی افزود:پیشنهاد شد تا یک زندان یا بازداشتگاه در بشرویه احداث شود و قول میدهیم نسبت به تهیه زمین مساعدت شو که دو منطقه پیشنهاد شده و مسولان و شوراها برای این امر پای کار هستند.

 

حجت الاسلام علی اکبر حدادیان نیز در این مراسم معنوی باتقدیر از همت والای مردم خاطر نشان کرد: مردم شهرستان بشرویه همواره ثابت کرده اند که در تمامی حوزه های خیری می درخشند و در همین راستا  رتبه اول  استان را با توجه به سرانه جمعیت در کمک به عتبات عالیات از ان خود کرده اند و این فقط عشق و علاقه و اخلاص مردم شهرستان  را نشان می دهد.

 

امام جمعه موقت بشرویه و مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات با تاکید بر همت مردمی برای کمک به زندانیان جرائم غیر عمد بیان کرد: جشن گلریزان از بهترین محافل معنوی است چرا که خوشحال کردن قلب مومن از بهترین عمل است تا  اشک فرزندی را تبدیل به خنده کنند.

 

وی افزود: با آزادی هر یک زندانی لبخند بر لب خیلی ها نشانده میشود.

گفتنی است خیرینی که موفق به شرکت در این محفل معنوی نشده اند می توانند با پرداخت مبالغ مد نظر خود به حساب جاری ستاد دیه استان نزد بانک ملی به شماره 0106341975006  و شماره حساب افتخاری عزیزان خیر در شهرستان بشرویه 0111619432008  نزد بانک صادرات در طول سال جهت دریافت کمک های نقدی ، در این راه خداپسندانه قدم بردارند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب