کد مطلب: 26028
تاریخ انتشار : 14 اسف 1396 - 09:30
مردم این دیار ، عاشقانه قدم های آتش به اختیار بردارند و بی اعتبار و بودجه ، برای اعتلای فرهنگ زیبای اسلامی و ترویج مکتب دینی تلاش کنند .

به گزارش پیام بشرویه ، اجرای برنامه های فرهنگی گاهی مستلزم اعتبار و بودجه است تا در راستای ترویج فرهنگ اسلامی و انقلابی اقدام شود و گاهی خود این اصل یعنی ترویج  فرهنگ اسلامی بهانه و هدف میشود تا کسانی عاشقانه قدم های آتش به اختیار بردارند و بی اعتبار و بودجه ، برای اعتلای فرهنگ زیبای اسلامی  و ترویج مکتب دینی تلاش کنند و در این راستا "آتش به اختیار" اقدام کنندو از آنچه دارند نذر فرهنگ اسلامی نمایند.

هنوز چند روزی از اقدام زیبا و قابل تحسین شهروند بشرویه ای " آقای میرشاهی " نگذشته است که به شکرانه بارندگی که سبب خوشحالی مردم این منطقه شد  برای سپاسگزاری از درگاه خداوندخدمات آرایشگری صلواتی را ارائه داد.

و حال در آستانه فرا رسیدن میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، آژانس تلفنی خدمات خود را صلواتی به مردم ارائه می دهد.

 این اقدام فرهنگی و قابل تحسین و از این دست برنامه های زیبای مذهبی و اسلامی،چیزی بجز دل در گرو اهل بیت داشتن و اطاعت از فرمان "آتش به اختیار" مقام معظم رهبری نیست و گسترش اینگونه اقدامات زیبا، موجب تقویت بنیه فرهنگ اسلامی در جامعه می شود.

 

آژانس تلفنی رفاه  شهرستان بشرویه به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در شب و روز ولادت آن حضرت، سرویس درون شهری رایگان( صلواتی) به همشهریان عزیز ارائه می کند

شهروندان برای بهره مندی از این خدمات می توانند به شماره تلفن: 32782121 تماس بگیرند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.