اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 26024
تاریخ انتشار : 13 اسف 1396 - 13:53
فرماندار بشرویه گفت: امروزه نیز قشر عظیمی از بانوان شهرستان بشرویه به عرصه ی مشاغل خانگی ورود پیدا کرده اند که امید است فعالیت ها روز به روز چشم گیر تر از قبل شود.

به گزارش پیام بشرویه ،  "علیرضا زمان زاده "فرماندار شهرستان بشرویه،ظهر امروز در جلسه برنامه ریزی برنامه های ایام ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)و روز زن که در محل فرمانداری شهرستان و با حضور مسئولان دولتی و نمایندگان بانوان شهرستان بشرویه در ادارات، برگزار شد؛با تبریک این خجسته میلاد و نیز تقدیر و تشکر از همکاری های انجام شده در دوره ی آموزشی پرورش شتر و جشنواره ی بزرگ نان ،گفت: مردم بشرویه در قدیم تمام مایحتاج زندگی خود را از گندم تهیه می کردند که این ارزش بسیار زیادی دارد و در آن زمان مردم وابستگی به شهرها و استان های اطراف نداشتند .

 

وی افزود: امروزه نیز قشر عظیمی از بانوان شهرستان بشرویه به عرصه ی مشاغل خانگی ورود پیدا کرده اند که امید است فعالیت ها روز به روز چشم گیر تر از قبل شود.

زمان زاده ادامه داد:وظیفه ی ما برآوردن توقعات مردم است اما این توقعات نباید خارج از چارچوب عرف افزایش پیدا کند.باید توقعات مردم را در سطح خودش نگه داریم و پیگیری ها و انجام آنچه ضروری است را انجام می دهیم .

 

وی با اشاره به بحث حوزه ی اشتغال گفت:در هیچ جای دنیا ایجاد شغل نمی کنند بلکه شرایط را برای ایجاد شغل فراهم می کنند که این موضوع در بشرویه به خوبی انجام می شود.

 فرماندار شهرستان بشرویه با بیان نعمات خداوندی موجود در شهرستان بشرویه ائم از معادن فلز و ... اظهار داشت:این ها همه ارزشمند است ،اگر این منطقه خشک و بیابانی و کم آب است اما نعمت های خداوند  به صورت مساوی در این شهرستان وجود دارد که از این طریق ارزش افزوده و کسب درآمد اقتصادی بیشتر می شود.

وی تصریح کرد: برنامه های اجرایی در این ایام، باید هرکدام  حامل پیام هایی برای مردم باشد.

وی با اشاره به نزدیک شدن ایام نوروز بیان کرد:یکی از راه های در آمد اقتصادی شهرستان عبور و مرور مسافران است که برخورد درست و شایسته با مسافران در رونق اجتماعی و اقتصادی منطقه بسیار تاثیر گذار است.

 

 

 

  ملوک نظرزاده مشاور فرماندار، در این جلسه با ارائه گزارش کار ،از برگزاری نمایشگاه توانمندی های بانوان در ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)،در محل فاطمیه شهرستان بشرویه خبر داد و گفت:از شرکت های تعاونی بانوان شهرستان بشرویه تقاضا می شود با حضور باشکوهی در نمایشگاه های سطح کشورشرکت داشته باشند تا نام بشرویه بیش از گذشته در سطح کشور مطرح شود.

 

در پایان مسئولان دولتی با ارائه ایده ها و برنامه های خود در جشن میلاد حضرت زهرا(س) به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب