کد مطلب: 26017
تاریخ انتشار : 11 اسف 1396 - 21:06
رئییس منابع طبیعی و آبخیزداری بشرویه از برگزاری دومین نشست صمیمی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی در شهرستان بشرویه خبر داد .

به گزارش پیام بشرویه ، "محمدرضا رفیعی "در گفتگو با خبرنگار پیام بشرویه از برگزاری دومین نشست صمیمی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی در شهرستان بشرویه خبر داد .

 

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بشرویه افزود :در راستای برگزاری نشست صمیمی  مدیر کل  منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی با مردم، اولین نشست صمیمی با مردم بخش ارسک فردا شب برگزار خواهد شد .

 

وی خاطرنشان کرد: این نشست  صمیمی با هدف طرح مشکلات مردم در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری  می‌باشد که اولین نشست آن  نیز در شهر بشرویه برگزار شده و دومین نشست در منطقه بخش ارسک برگزار می شود.

 

 رفیعی با اشاره به زمان برگزاری این مراسم هم گفت:نشست صمیمی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی با مردم شریف بخش ارسک شنبه دوازدهم اسفند (فردا شب) بعد از نماز مغرب و عشا در محل مسجد جامع شهر ارسک برگزار خواهد شد.

 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بشرویه با دعوت از عموم مردم ، کشاورزان و مرتعداران شهرستان بشرویه گفت: تمام مردم شریف شهرستان بشرویه، روستاها و بخش ارسک می توانند در این نشست صمیمی شرکت کرده و به طرح مسائل و مشکلات در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری بپرداند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.