کد مطلب: 25974
تاریخ انتشار : 26 بهم 1396 - 13:20
معاون آموزشی آموزش و پرورش به دنیال اعتراضات مردمی نسبت به برداشتن چفیه از شانه دانش اموزان از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش پیام بشرویه ، صبحگاه روز 21 بهمن  96 ، در راستای برنامه های دهه فجر نشست شورای اداری شهرستان بشرویه  که با حضور مهندس  حسینی سرپرست امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی و در سالن شهید مفتح شهرستان برگزار می شود،یکی از برنامه های این مراسم سرود خوانی گروه دانش اموزان دختر بود که با توجه به ایام دهه فجر و محوریت سرود با موضوع  بسیج ،دانش اموزان با سربند به رنگ پرچم جمهوری اسلامی ایران و  نماد مقدس چفیه حاضر شده بودند، ولی قبل از اجرای سرود  معاون سابق  آموزشی آموزش و پرورش شهرستان بشرویه به  مخالفت با بستن چفیه دانش آموزان برخواست و طبق دستور داده شده ، چفیه از شانه دانش اموزان برداشته شد .

این اقدام ناشایست باعث ناراحتی بسیاری از مردم ولایی شهرستان بشرویه را فراهم آورد که مردم ولایی این شهرستان از مسئولان مربوطه خواستار برخورد قاطع و قانونی شدند و در همین راستا فرمانده سپاه بشرویه و فرماندار این شهرستان نیز این اقدام را محکوم کردند.

در همین راستا ظهر امروز "علی رضا رضوانیان " مدیراموزش و پرورش بشرویه در گفتگو با خبرنگار پیام بشرویه از استعفای وی خبر داد.

 مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بشرویه در این خصوص به خبرنگار پیام بشرویه گفت: ایشان از سمت خود استعفا نموده اند و سمتی در این مدیریت ندارند.

 

نظرات کاربران

درستش همینه...!
خانم امینی از افتخارات اموزش وپرورش هستند خدمات ماندگار ایشان هیچگاه فراموش نمی شود
چفيه‌ای که رهبری بر دوش حلما، نوه جانباز ٧٠٪‏ انداختند. در دیدار جانبازان با رهبر انقلاب امام خامنه ای
بسم ا.. الرحمن الرحیم خدمت همشهریان عزیز سلام من از بشرویهای مقیم در مشهد هستم و چند نکته جهت تامل و یادگاری و تجربیات سالیان سال میگویم اولابا اتکا به قران و روایات اگر کسی سهوا یا عمدا اقدام کرد و عذ ر خواست باید گذشت میکردیم و بالاتر از امام حسین حرکت کردید و دوما حفظ ابرو و شخصیت افراد ان هم همشهری خودمان دور از اخلاق است و خدای نکرده اگر تصویه حساب سیاسی و شخصی باشد حق الناس و ظلم کرده ایم و اماده عقوبت دنیوی و اخروی ان باشیم و سوما مردمی که با تمام مشکلات و گرایشهای مختلف در این شهر کوچک به صحنه می ایند و حماسه انقلابی خلق میکنند باید این میراث را به نسل جدید منتقل کنند و این جوری با این اخلاق و عدم گذشت و بدبینی خودی به همشهری خودمان و غافل شدن از اصل مشکلات شهر مارا و نسل ما را ناامید خواهد کرد و فراموش نکنیم که ما بچه همین شهر هستیم و فرزند داریم و مسوولیت سنگین است و چهارما اگر تذکر دادید کفایت میکرد و دستگاه نظارتی و امنیتی انجام میداد و نباید این جور وحدت و ابرو را خدشه دار میکردیم هر چند صاحب قلم و قدرت و ...... باشین و ضمنا انقلاب متعلق به همه مردم است . و در پایان از پیام خواهشمند است یه جهت خو شنودی پروردگار این نامه را بگزاری شاید تاملی شود و خیلی از راه انحراف پیدا نکنیم . خدایا خودت کمکمان کن تا با قلم و سخن و مقام و پست و منصب دلی را نرنجانیم و ضمنا انقدر محبت دل ما را زیادکن قدرت بخشش داشته باشیم .از روحانیون و امام جمعه که تذکر اخلاقی به مردم دادن جهت حفظ ابو تشر میشود . وسلام همشهری شما ئرذ مشهد مقدس

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.