کد مطلب: 25962
تاریخ انتشار : 24 بهم 1396 - 18:56
یکی از نمادهای ارزشی در بین جوانان و اقشار مختلف «چفيه» است . چفيه يادگار کساني است که در دل شب در مقابل متجاوزان تا بن دندان مسلح ايستادند و در حال حاضر در ميهماني خدا بسر مي برند .

به گزارش پیام بشرویه ، با صلوات بر محمد و ال محمد و حمد وثنای الهی که پس از 40سال از حماسه پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ، امت انقلابی و متدین  ایران اسلامی با لبیک به ندای امام و مقتدایشان در 22بهمن ماه 1396 با عزم و بصیرت ، حادثه‌ی بزرگ و خیره کننده‌ای آفریدند. که  پاسخ قاطع و دندان‌شکنی به بیگانگان و دشمنان و سست‌عهدان بود.که این حضور دشمنان را نا امید و دوستان را امیدوار کرد. براستی چطور می شود شکر گزار چنین مردمی بود که اینطور خالصانه به میدان می آیند .

در  شهرستان بشرویه 154 شهید گلگون کفن رفتند. تا ما بمانیم. از نفس افتادند. تا من و شما نفس بکشیم. جوانیشان را دادند. تا من و شما در آرامش و آسایش زند گی کنیم. ما هر چه داریم مدیون ایثار و شهامت همین شهداء هستیم .

امروزه دوران جنگ سخت دشمن به پایان رسیده است .کسی جرأت نمی کند که به مرزهای جغرافیایی این کشور نگاه طمع داشته باشد. و اگرهم این عمل را مرتکب شود سیلی سختی خواهد خورد. لذا جنگ دشمن رنگ دیگری به خود گرفته ، جنگ نرم و جنگ علیه مقدسات و ارزشها ، که این جنگ به مراتب دشوارتر از جنگ نظامی است. چون ذهن و فکر و دل ملت مارا مورد هجمه قرار میدهد . وتلا ش میکنند که مردم ، مسئولین و نخبگان مارا تحت تاثیر قرار داده و ارزشها را کم رنگ و یا حذف کنند .

 یکی از نمادهای ارزشی در بین جوانان و اقشار مختلف «چفيه» است . چفيه يادگار کساني است که در دل شب در مقابل متجاوزان تا بن دندان مسلح ايستادند و در حال حاضر در ميهماني خدا بسر مي برند .

«بسيجي» چفيه انداخت كه «دنيا» را از چشم همه بيندازد و خوب با اين «چفيه»،بي ارزش كرد مناسبات دنيايي را. «اهل دنيا» خفيف شدند.

همانطور که رهبرمعظم انقلاب حضرت آيه الله العظمي خامنه اي (مد ظله العالي) با استفاده از اين وسيله مقدس ما را به گذشته ايثارگران دفاع مقدس نزديك تر ميسازد . چفیه‌ای که بر گردن رهبر معظم انقلاب است، یک تذکر دائمی زنده به ارادتمندان دفاع مقدس و توجه به ارزشهای این گفتمان است.گفتمان عزت و غیرت

 

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مردم انقلابی ایران خصوصا مردم ولایتمدار بشرویه که 22بهمن تماشایی را به رخ جهانیان کشیدند.ضمن محکوم کردن عمل نادرست یکی از مسئولین آموزش و پرورش  در قبال برداشتن چفیه از شانه دانش آموزان  با توجه به اینکه این عمل توهین به ساحت خانواده شهداء ، ایثارگران ، جانبازان ، معلمان و دانش آموزان انقلابی محسوب میشود ، از مسئولین امر خواستار رسیدگی به این هتک حرمت هستیم.

به امید روزی که مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی همچون مردم همیشه در صحنه در پای آرمانهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ثابت قدم بمانند.

 

جمعی از ورزشکاران شهرستان بشرویه

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.