کد مطلب: 25961
تاریخ انتشار : 24 بهم 1396 - 14:38
رئیس شبکه دامپزشکی بشرویه گفت:در این همایش ملی ، آموزش های لازم از پرورش شتر تا فراوری آن ، جذب سرمایه گذار، ارائه طرح های اقصادی، فراوری دارویی و بهداشتی آن ارائه خواهد شد

به گزارش پیام بشرویه ، "سید حمید عبدی" صبح امروز در نشست خبری  با اصحاب رسانه که با حضور فرماندار شهرستان بشرویه برگزار شد با اشاره به برگزاری همایش ملی توسعه و رونق پرورش شتر خاطر نشان کرد: این همایش بزرگ ملی با حضور مسئولان کشوری  ، متخصصان، شترداران صنعتی و سنتی در شهرستان بشرویه و در پنجم اسفندماه همزان با روز مهندس به مدت 3 روز  برگزار خواهد شد.

 

رئیس شبکه دامپزشکی و دبیر ستاد همایش ملی توسعه و رونق پرورش شتر افزود: در این همایش ملی ، آموزش های لازم از پرورش شتر تا فراوری آن ، جذب سرمایه گذار، ارائه طرح های اقصادی، فراوری دارویی و بهداشتی آن ارائه خواهد شد، توجه به اینکه این دوره ملی است تلاش میشود تا جشنواره نان محلی  و فراوری های گندم هم  در کنار این همایش برگزار شود.

 

 وی افزود:  برناه های جانبی مختلفی برای این همایش نیز در نظر گرفته شده تا شرکت کنندگانی که از سراسر کشور و بیش از 20 استان و 200 شهرستان خواهند بود بتوانند از ظرفیت های دیگر بشرویه از جمله حوزه گردشگری هم بازدید کنند.

 

عبدی با اشاره به اینکه این همایش در نوع خود در شرق کشور نمونه است گفت: برگزاری این همایش بزرگ ملی در شهرستان بشرویه موجب ثبات جایگاه پرورش شتر دراین شهرستان شده و در نوع خود در شرق کشور بی نظیر خواهد بود.

 

رئیس شبکه دامپزشکی بشرویه تصریح کرد: شرکت در این همایش ملی و دوره های آموزشی آن به صورت رایگان خواهد بود و همه علاقه مندان به توسعه و رونق صنعت شترداری و فراوری آن می توانند از این فرصت بهره مند شوند.

 

وی تصریح کرد: دوره آموزشی رایگان و گواهینامه حضور  نیز صادر خواهد شد که ارزش ارائه به جاهای مختلف خواهد داشت.

 

عبدی با اشاره به گسترش برنامه در شبکه های ملی صدا و سیما گفت: طبق رایزنی های صورت گرفته این همایش از شبکه دوم سیما نیز بازپخش خواهد شد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.