کد مطلب: 25958
تاریخ انتشار : 24 بهم 1396 - 10:22
بسیج مساجدو محلات شهرستان بشرویه در واکنش به بی احترامی یک مسئول آموزش و پرورش بشرویه به "چفیه" بیانیه صادر کرد

به گزارش پیام بشرویه ، بسیج مساجدو محلات شهرستان بشرویه در واکنش به بی احترامی یک مسئول آموزش و پرورش بشرویه به "چفیه" بیانیه صادر کرد

متن بیانیه به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

(وَ مَنْ یُعَظِّمْ شَعائِرَ اللَّهِ فَإِنَّها مِنْ تَقْوَى الْقُلُوبِ) ؛ سوره مبارکه حج_آیه ۳۲

هر کشوری در دفتر تاریخ خود افتخاراتی دارد که به آن می نازد. جمهوری اسلامی ایران به تمدن درخشان خود، مفاخرش و مردم همیشه در صحنه خود می نازد. مردمی که پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی با حضورتماشایی و مردمی در حماسه ۲۲ بهمن بار دیگر صحنه هایی از عشق،  دلدادگی و پیوند امام و امت به رخ جهانانیان کشانده و دشمنان قسم خورده انقلاب را مبهوت حضور هوشمندانه و شجاعانه خود کردند.

شهرها در ایران عزیز نیز هر کدام در دفتر تاریخ خود افتخارات و چهره های درخشانی دارند. افتخارات شهرستان شهیدپرور بشرویه تدین، سختکوشی، وحدت بی نظیر مردمی بوده است که در صحنه های مختلف و در راستای دفاع از ارزش های دینی و شعائر انقلابی همیشه حضوری پرشور و معنادار داشته اند. افتخار شهرستان بشرویه ١۵۴ شهید گلگون کفن و ۴ سردارشهید که بر تارک دیار دارالمومنین می درخشد. افتخارات این خطه جانبازان و ایثارگران و بسیجیانی است که در سنگر دفاع از میهن و ارزش های دینی و آرمان های انقلابی همیشه بیدار بوده و با بصیرت و زمان شناسی خود اثبات کرده اند خوابیدن در سنگر انقلاب معنا ندارد.

 

اکنون سالهاست که جنگ سخت و نظامی به پایان رسیده است اما صحنه آرایی دشمن برای حذف انقلاب اسلامی پایان نیافته است. دشمن امروز با راهبرد نفوذ از رهگذر جنگ نرم وارد شده است و به دنباله استحاله انقلاب با حذف تدریجی ارزش ها و اصول انقلاب است. چفیه‌ای که امروز بر شانه های رهبر معظم انقلاب آرام گرفته است، خود آدرس و نشانی است تا دوستداران انقلاب هوشیار باشند که جنگ دشمن همچنان ادامه دارد و دفاع و مبارزه همچنان باقیست..

 

در پایان همرزمان شهدای شهرستان و بسیجیان محلات و مساجد شهرستان بشرویه ضمن تجدید بیعت با ولایت و قدردانی از حضور آحاد مردم این خطه و خانواده معظم شهدا در راهپیمایی۲۲ بهمن و ضمن احترام به قاطبه فرهنگیان خدوم و انقلابی، اعلام میداریم هر گونه هتک حرمت به چفیه که از  نمادهای انقلابی و معنوی بوده و هنوز از آن عطر دل انگیز ایثار، ولایت ، شهادت طلبی، عزت و غیرت استشمام می شود در سطح شهرستان شدیدا محکوم است و خواستار رسیدگی مسئولان مربوطه به حوادث تلخ در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان در تاریخ ۲۱ بهمن ماه هستیم.

بسیج مساجدو محلات شهرستان بشرویه

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.