کد مطلب: 25954
تاریخ انتشار : 23 بهم 1396 - 17:52
بسیج جامعه زنان بشرویه پیرو عمل نادرست یکی از مسئولان اموزش و پرورش شهرستان در برداشتن چفیه دانش آموزان در نشست شورای اداری که در تاریخ 21 بهمن ماه برگزار شد ، بیانیه ای صادر کرده است.

به گزارش پیام بشرویه ، بسیج جامعه زنان بشرویه پیرو عمل نادرست یکی از مسئولان اموزش و پرورش  شهرستان در برداشتن چفیه دانش آموزان در نشست شورای اداری که در تاریخ 21 بهمن ماه برگزار شد ، بیانیه ای صادر کرده است.

متن بیانیه به این شرح است :

 

باسمه تعالی

بیانیه بسیج جامعه زنان شهرستان بشرویه

اکنون در طلیعه 40 سالگی  انقلاب اسلامی ایران، الگوی جامع و کامل پیش روی ماست که با اندیشه دینی بزرگ مردی از سلاله پاک رسول خدا (ص) و با اتکا بر اسلام و عقلانیت شکل‌گرفته و جایگزین نظام ارتجاع و منحط شاهنشاهی گردیده است.

امروز پرچم‌دار و سکان‌دار انقلاب بزرگ مردی خردمند و مردی از تبار عارفان الي ا... است که با توکل بر خدا و تاکید بر تبعیت از منویات امام خمینی (ره) و پاسداری از ارزش‌های اسلامی، کشتی انقلاب را در میان امواج متلاطم راهبری می کند.

آرامش و شکوه و عظمت امروز ایران اسلامی ثمره حضور با اقتدار سرو قامتان شهید در تمامی عرصه‌ها و نیز حفظ این ارزش‌ها توسط نیروهای انقلابی می‌باشد.

رمز تداوم این توفیقات در جلوگیری از به فراموشی سپرده شدن این ارزش‌ها در میان آحاد جامعه خصوصاً آینده‌سازان انقلاب است.

بدیهی است که طی چهار دهه گذشته دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ضربه زدن به ایران عزیز از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند؛ و در این مسیر پر تلاطم مجاهدان انقلاب ثابت کرده‌اند در راه حق آرمان‌های انقلاب اسلامی از جان خویش گذشته‌اند.

 اگر چه سال‌های جنگ به پایان رسيده،  اما صحنه‌آرایی دشمن برای حذف انقلاب اسلامی پایان نیافته است که رهبر معظم انقلاب بارها بر شناخت این صحنه‌ی نبرد دشمن تاکید کرده‌اند.

میدان جنگ، اسلحه، فشنگ، سیم‌خاردار و هزاران وسیله دیگر در یک میدان نبرد چیز عادی به حساب می‌آید اما در میان این همه وسيله چفیه در ۸ سال دفاع مقدس خود را آشکار کرد.

تکه پارچه‌ای سفید که فراتر از یک اسلحه برای بچه‌های جنگ شناخته شده بود.

چفیه یادگار کسانی است که در دل شب در برابر متجاوزان تا دندان مسلح ایستادند و در حال حاضر مهمان خدا هستند، چفیه ای که امروز بر گردن رهبر معظم انقلاب است نشان از این است که جنگ دشمن همچنان ادامه دارد و مبارزه همچنان باقی است.

ما بسیجیان مجموعه بسیج جامعه زنان شهرستان بشرویه ضمن ابراز انزجار از عمل نابخردانه یکی از مسولان آموزش و پرورش شهرستان بشرویه در نشست شورای اداری در تاریخ ۲۱بهمن‌ماه در برداشتن چفیه از شانه اعضای گروه سرود دانش‌آموزان دختر ،خواستار رسیدگی فرماندار محترم، امام جمعه محترم و بزرگواران شهرستان هستیم و تا احقاق حق که همانا لزوم احترام به ارزش‌های انقلاب اسلامی توسط کلیه اقشار جامعه مخصوصاً مسئولین محترم می‌باشد از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

نظرات کاربران

تقاضای برخورد جدی با این مسئول خاطی را داریم
برخورد قاطع لازم است تا این اعمال شنیع تکرار نشود
سلام مطالبه همه مردم ولایت مدارشهرستان بشرویه اولا توضیح مسئولان آموزش وپرورش شهرستان که چرادرنهادی که آینده سازان کشور راباید باروحیه انقلابی تربیت کند چفیه که بانام شهداورزمندگان که مظهرانقلاب هستندعجین شده رابرمیدارندمنتظر اقدام عملی مدیریت اجراست آموزش وپرورش وفرماندارشهرستان هستیم
اخه منظورشون چی بوده ؟ یعنی ازشون نخاستین که توضیح بدن شاید چفیه در نظر ایشون معنای خاصی داشته وای خیلی ذهنم مشغول شده کاش اونجا حضور داشتم کاش اونجا میبودم
دلیل این کار مثل روز روشنه. بصیرت داشته باشیم
این شخص صلاحیت ماندن در آموزش و پرورش را ندارد و باید اخراج شود.چون بی بصیرتی در نهادی چون آموزش و پرورش جایی ندارد
با سلام خدا را شکر معنی بصیرت را هم فهمیدم ، بعنی هیچ نگاهی به سابقه آموزشی شخص نمی کنید ، عملکرد را بررسی نمی کنید و احساسی تصمیم می گیرید ، تصمیمات احساسی جز ضرر برای خودمان و نفع برای کسانی که این فضا را ایجاد می کنند ، ندارد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.