کد مطلب: 25953
تاریخ انتشار : 23 بهم 1396 - 14:10
حضور وحدت آفرین و معنادار مردم صبور و مقاوم شهرستان بشرویه با هر سلیقه سیاسی در راهپیمایی۲۲ بهمن برگ زرین دیگر بر تاریخ پرافتخار این خطه شهیدپرور افزود و موجب امیدواری دوستداران انقلاب و یاس دشمنان گردید..

به گزارش پیام بشرویه ، ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه با ارسال پیامی ، از حضور باشکوه و باصلابت مردم ولایی شهرستان بشرویه در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کرد و همچنین با تاکید بر حفظ وحدت ، هرگونه اقدامی برای کمرنگ کردن فرهنگ بسیجی را محکوم کرد.

متن بیانیه به این شرح است:

 

بسمه تعالی

« روز ۲۲ بهمن و راهپیمائی ۲۲ بهمن مظهر اقتدار ملی است»
مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

یوم الله ۲۲ بهمن روز تجلی قدرت الهی و جلوه ای دیگر از پیروزی جبهه حق بر جریان باطل بود. روزی که ملت انقلابی با هدایت های پیامبرگونه امام راحل با نفی پارادیم حاکم بر نظام بین الملل و نفی سلطه و شکست استبداد، تارک ایران بزرگ را مزین به عنوان "جمهوری اسلامی" کردند.

از طلوع فجر انقلاب اسلامی تا کنون دشمنان قسم خورده ی انقلاب و برخی پادوهای داخلی آنان برای ضربه زدن به انقلاب و ناامید کردن مردم از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند. اما همیشه لطف الهی ، عنایت های بقیه الله الاعظم(عج) ، رهبری حکیمانه امام راحل و خلف صالح او حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و حضور مردم ولایتمدار باطل السحر دشمنان بوده است.

بدون شک در اوج تلاش های وسیع امپراتوری رسانه ای غربی_صهیونیستی، اراجیف رئیس جمهور نابخرد آمریکا، تهدیدات منطقه ای و اغتشاشات اخیر حضور تماشایی هوشمندانه ، مقتدرانه و خیره کننده ملت ایران لبیک رسای ملت به فرمان ولی فقیه بود که بار دیگر اقتدار و استحکام جمهوری اسلامی را به جبهه معاندین نظام دیکته خواهد کرد.

جبهه شیطانی و استکباری که این روزها با چنگ زدن به لاشه موشک و سوءاستفاده از روزنه های فضای مجازی در پی تحقیر ایرانیان و سیاست تفرقه افکنی بود، با حضورتماشایی مردم در جشن پیروزی انقلاب شان دگربار مورد تحقیر تاریخی و فراموش ناشدنی ملت ایران قرار گرفت. حضور وحدت آفرین و معنادار مردم صبور و مقاوم شهرستان بشرویه با هر سلیقه سیاسی در راهپیمایی۲۲ بهمن برگ زرین دیگر بر تاریخ پرافتخار این خطه شهیدپرور افزود و موجب امیدواری دوستداران انقلاب و یاس دشمنان گردید..

ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بشرویه ضمن تاکید بر وحدت حول محور ولایت هرگونه اقدام هنجارشکنانه، جاهلانه یا عامدانه که موجب کمرنگ شدن فرهنگ و تفکر بسیجی گردد به شدت محکوم می نماید.
 
در پایان فرزندان معنوی شما در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بشرویه به عنوان قطره ای از اقیانوس زلال ملت ایران متواضعانه مراتب سپاس خود را از حضور پرشور همه اقشار ، مردم بصیر ،ولایی و بسیجی دیار دارالمومنین، خانواده معظم شهدا و مسئولین محترم ابراز میدارد و امیدوار است دولتمردان محترم جهت قدرشناسی با اجرای سیاست های اقتصادمقاومتی گامی در حل مشکلات اقتصادی مردمان این خطه شهیدپرور بردارند.

ناحیه مقاومت شهرستان بشرویه

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.