کد مطلب: 25950
تاریخ انتشار : 22 بهم 1396 - 15:13
امام جمعه بشرویه گفت: فتنه هایی که دشمن در فضای مجازی ایجاد کردند با هدف جدا کردن مردم از ولایت است ولی کور خوانده اند و می بینید که امسال مردم در ۲۲ بهمن به دشمنان کردند همواره پای انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش پیام بشرویه ، "حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس الدین " ظهر امروز در جمع باشکوه و حضور هزاران نفری مردم شهرستان بشرویه در راهپیمایی 22 بهمن با تقدیر از حضور مردم خاطر نشان کرد: :مردم عزیز ما همواره پشتیبان انقلاب خود بوده اند و در برابر رجزخوانی دشمنان کوبنده و محکم در صحنه حاضر شده اند.

 

امام جمعه بشرویه افزود: از همان ابتدایی که نهال انقلاب کاشته شد،دشمنان قسم خورده هر لحظه قصد ضربه زدن به انقلاب مردمی را داشتند چرا که دیگر بعد از شاه ملعون اجازه دست درازی به کشور ما از آنان گرفته شد.

 

وی با اشاره به اهداف انقلاب اسلامی تصریح کرد: انقلاب اسلامی با هدف برافراشتن پرچم ناب اسلام و مکتب شیعه در میدان نبرد ایستاد و امروز بعد از گذشت جهاد اصغر نوبت جهاد کبیر است که همان بصیرت و پویندگی مردم در راه انقلاب و اسلام می باشد.

 

شمس الدین افزود:مسیر استمرار انقلاب اسلامی وابسته به بصیرت ،وحدت و حضور مردم در میدان وصحنه های انقلابی و مذهبی است.

وی با تاکید بر همبستگی و انسجام مردم در بین مسلمانان و کشور گفت:فتنه های دشمنان برخواسته از ایجاد شبهه دربین آحاد ملت است و با بهره گیری از اختلافات احزاب و گروه های سیاسی با افکار مردم بازی کرده و از هر روزنه ای برای ضربه زدن استفاده میکند.

 

امام جمعه بشرویه با تاکید بر اهمیت وحدت گفت: دشمنان واقعی ما آنهایی هستند که برای تخریب نظام در تمام فضاهای واقعی، شبکه های ماهواره ای و کانال های مجازی تلاش خود را بکار گرفتند و ثابت شد که هرگز آمریکایی ها به دنبال دلسوزی برای ما نیستند.

 

وی افزود:مردم ایران اسلامی ما همچون کوه در برابر توطئه های دشمن ایستادند و علی رغم تحریم های فراوان به جایگاه های والایی رسیدند.

 

شمس الدین از حضور باشکوه مردم هم تقدیر کرد و گفت: فتنه هایی که دشمن در فضای مجازی ایجاد کردند با هدف جدا کردن مردم از ولایت است ولی کور خوانده اند و می بینید که امسال مردم در ۲۲ بهمن به دشمنان  کردند همواره پای انقلاب اسلامی هستند.

 

امام جمعه بشرویه تصریح کرد: راهپیمایی ۲۲بهمن ماه تجدید بیعت با آرمان های انقلاب و امام  است ، امده ایم  تا بار دیگر باعث نا امیدی دشمنان شویم و صحنه قدرت مردم در برابر دشمن را به نمایش بگذرایم.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.