کد مطلب: 25905
تاریخ انتشار : 17 بهم 1396 - 13:57
فرمانده سپاه بشرویه گفت: اعتبار پیش بینی شده برای این پروژه یک و نیم میلیارد تومان است که یک میلیارد توسط خود سپاه تامین اعتبار میشود و بقیه هم توسط خیرین ، ادارات و مجموعه کامل خواهد شد.

به گزارش پیام بشرویه ، صبح امروز و در ایام با برکت دهه فجر، عملیاتی اجرایی ساخت استخر شنا در بشرویه به همت ناحیه مقاومت سپاه بسیج شهرستان بشرویه آغاز شد و کلنگ احداث این استخر با حضور مسئولان به زمین زده شد.

 

"سرگرد پاسدار علی خبازی" در حاشیه این مراسم با گرامیداشت ایام دهه فجر و دستاوردهای انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی میگذرد و هر روز بر شکوه و عزت آن افزوده میشود و در این مدت انقلاب اسلامی منشا خیزش های مسلمانان در سراسر جهان بود و آنچه از اهمیت بزرگی برخوردار است استمرار انقلاب اسلامی است که موجب شده تا موج خیزش های انقلابی ادامه داشته باشد.

 

فرمانده سپاه بشرویه افزود: در طول40 سال پاتک های زیادی دشمنان به انقلاب اسلامی زدند و جریانات و دسیسه های مختلفی بر علیه انقلاب اقدام شد و در تمامی اینها دشمنان سرشان به سنگ خورد که مهم ترین عامل شکست مردمی بودن انقلاب و داشتن مردمی بابصیر و مدیریت مدبرانه رهبری و خون شهدا بود .

 

وی با اشاره به آغاز اجرایی ساخت استخر شنا در بشرویه گفت: سپاه فعایت های زیادی بر اساس رسالت های خود انجام میدهد و یکی از آنها خدمات رسانی به مردم است.

 

خبازی تصریح کرد: از سال گذشته که توفیق خدمت به مردم شریف بشرویه را داشته ام پیگیر بودایم تا یک پروژه ماندگار برای مردم این شهرستان به یادگار بماند و ساخت استخر شنا که از نیازهای اساسی تمام قشر مردم بشرویه است در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده سپاه بشرویه با اشاره به اینکه پیگیری برای اتمام پروژه های نیمه تمام استخر نیز انجام شده گفت: جلسات مختلف و متعدد برگزار شد و سفرهایی به تهران داشتیم تا پروژه نیمه تمام استخر شنا پیگیری شود تا استخر نیمه تمام را انجام دهیم و پیگیری های مجدانه ای هم از سوی فرماندار بشرویه و نماینده مردم در مجلس در تهران انجام شد ولی تا کنون به خاطر وضعیت مالکیت آن به نتیجه نرسیده ایم و تصمیم گرفته شد تا استخر مجزا ساخته شود.

 

وی در خصوص مشخصات این پروژه هم گفت: استخر شنا در زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع و با زیر بنای 1200 متر مربع ساخته خواهد شد که برای واگذاری زمین شوراها و شهرداری زحمات زیادی کشیدند .

 

خبازی افزود: اعتبار پیش بینی شده برای این پروژه یک و نیم میلیارد تومان است که یک میلیارد توسط خود سپاه تامین اعتبار میشود و بقیه هم توسط خیرین ، ادارات و مجموعه کامل خواهد شد.

 

فرمانده سپاه بشرویه با تاکید بر ورود خیرین ، مردم و مسئولان برای کمک در ساخت استخر شنا گفت: ادارات در بحث تجهیزات استخر کمک کنند تا پروژه ای که از خواسته های به حق مردم است سریع تر به اتمام برسدو در این راه حمایت جدی خیرین را هم طلب می کنیم و امید است تا خیرین نیز همچون گذشته در این راه خیر قدم بردارند.

نظرات کاربران

دم سپاه گرممممم حالا کو ببنوم اوها که مگن استخرمو ما کومک خن کرد حتما کمک مکنن ما بشرویه ای ها در کمک به مراکز و جاها پیش قدم هستم بیمارستان بساختم اینجو هم کمک خم کرد. درووود پیام تایید کو بع از ده تا یه که تایدد مکنی
سریعاً ساخته بشه خواهشاً سپاه تمام تلاش رو انجام دهد

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.