کد مطلب: 25874
تاریخ انتشار : 13 بهم 1396 - 15:03
جشنواره بزرگ قرانی کودک و نوجوان ویژه ایام الله دهه فجر از سوی اداره تیلیغات اسلامی شهرستان بشرویه در محل مسجد موسی بن جعفری (ع) برگزار شد که در همین راستا جمعیتی قریب بر 500 نفر در این جشنواره بزرگ حضور داشتند .

به گزارش پیام بشرویه ، جشنواره بزرگ قرانی کودک و نوجوان ویژه ایام الله دهه فجر از سوی اداره تیلیغات اسلامی شهرستان بشرویه برگزار شد که کودکان و نوجوانان در رده های سنی مختلف در آن به رقابت پرداختند.

 

 جشنواره بزرگ قرانی کودک و نوجوان ویژه ایام الله دهه فجر از سوی اداره تیلیغات اسلامی شهرستان بشرویه در محل مسجد موسی بن جعفری (ع)  برگزار شد که در همین راستا جمعیتی قریب  بر 500 نفر در این جشنواره بزرگ  حضور داشتند .

 

“حجت الاسلام و المسلمین رضا بهشتی فر”  با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در رده های سنی مختلف از خردسال تا نوجوان و جوان در این دوره مسابقات به رقابت پرداختند گفت: جشنواره قرانی ایام الله دهه فجر با هدف آشنایی و ترغیب هر چه بیشتر فرزندان به قرائت قران و مانوس شدن با آیات کلام الله مجید برگزار شد که خوشبختانه مورد استقبال بسیار خوبی قرار گرفت.

 

مسئول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه افزود: شرکت کنندگان در رشته های حفظ، ترتیل، قرائت،مفاهیم ،نقاشی، به رقابت پرداختند.

 گفتنی است در این مراسم "حجت الاسلام والمسملین  محمد شمس الدین " امام جمعه شهرستان بشرویه نیز حضور داشت .

وی با تاکید بر حفظ ارزش های اسلامی و آشنایی کودکان و نوجوانان با مفاهیم قرانی بیان کرد: خانواده ها با کودکان خود را از همان دوران خردسالی برای آموزش قرانی آماده کنند.

 

امام جمعه بشرویه با اشاره به اهمیت مردم به حوزه های علمیه گفت: پیشینه شهرستان بشرویه گواه بر داشتن مردمانی با ایمان و عالم دینی بوده است و مدرسه علمیه ای با قدمت کهن و ارزشمند فعالیت می کرده که امروز نیز باید تلاش شود همچون گذشته در راستای تربیت فرزندانی طلبه تلاش کنیم.

 

شمس الدین افزود: مدرسه علمیه بشرویه در حال حاضر 70 خواهر طلبه و 50 بردار طلبه را آموزش می دهد و سطح علمی آن در بین 3 استان بزرگ خراسان در ردیف برترین ها قرار دارد ولی نیاز است تا با کمک مردم و مسئولان پروژه ناتمام آن به اتمام برسد.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.