کد مطلب: 25838
تاریخ انتشار : 5 بهم 1396 - 20:36
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی ضمن عیادت از دانش آموز نهبندانی، دستور رسیدگی سریع و دقیق تا روشن شدن زوایای پنهان پرونده تنبیه بدنی را صادر کرد.

به گزارش پیام بشرویه ، به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، عباس لامعی امروز (پنجشنبه) با حضور در بیمارستان میلاد شهر بیرجند و عیادت از 'هاشم جعفری' دانش آموز نهبندانی، از نزدیک روند درمان وی را بررسی و بر تسریع روند پیگیری و به نتیجه رساندن موضوع تنبیه این دانش آموز تاکید کرد. 
وی ضمن دلجویی از خانواده این دانش آموز و ابراز تأسف و تأثر از موقعیت به وجود آمده تصریح کرد: هر گونه تنبیه بدنی در مدارس استان ممنوع بوده و اقدامات نسنجیده خدمات و زحمات معلمان دلسوز، متعهد و مومن استان را زیر سئوال می برد. 
مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی گفت: هزینه های بیمارستانی این دانش آموز به طور کامل توسط آموزش و پرورش خراسان جنوبی پرداخت می شود. 
بنابراین گزارش روز گذشته (چهارشنبه) خبری در فضای مجازی و خبرگزاری های استان و کشور مبنی بر تنبیه بدنی دانش آموز نهبندانی درج شد که جامعه فرهنگی و دانش آموزی استان را متأثر کرد. 
به گزارش ایرنا این حادثه که دیروز به دلیل موارد انضباطی در کلاس درس دبیرستان ملاصدرا شهر نهبندان روی داد از سوی نهادهای نظارتی آموزش و پرورش در دست بررسی است. 
مرکز شهرستان نهبندان در 200 کیلومتری جنوب بیرجند است. 
دریافت و انتشار: رسول محمدحسنی 

نظرات کاربران

چرا اینقدر تعجب میکنین مگه ما نبودیم یعنی دانش آموز 20 سال پیش با الان فرقی کرده ما رو با سیم کابل میزدند اگر چیزی میگفتی میگفتن خوب درس بخوان که کتک نخوری... قانون عوض شده آیا...؟؟؟؟ یا اون موقع مدیریت نداشتید یا الان ندارید....
حقشه...!میخواست آدامس نخوره!

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.