کد مطلب: 25835
تاریخ انتشار : 5 بهم 1396 - 20:31
نجمه طلایی بانوی فردوسی که مدیر عامل شرکت آینده سازان تون است مفتخر به کسب تندیس مجمع جهانی رهبران اقتصادی کوالالامپور در مالزی شد.

به گزارش پیام بشرویه ، جمه طلایی از نویسندگان و شعرای شهرستان فردوس تاکنون سی و سه عنوان کتاب با موضوعات مختلف در حوزه کودک و نوجوان تالیف و منتشر کرده است.

این بانوی فردوسی هم اکنون مدیر عامل شرکت آینده سازان تون را بر عهده دارد و در بهمن ماه سال جاری موفق به اخذ  تندیس افتخار و گواهینامه مجمع جهانی رهبران اقتصادی در کوالالامپور شد.

نجمه طلایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم گفت: در سحرگاه 26 آذرماه 1351 در خانواده‌ای مذهبی و کشاورز در فردوس به دنیا آمدم و تحصیلات ابتدایی را در دبستان آزاده و راهنمایی را در مدرسه تربیت و دبیرستان را در زینب (س) به پایان رساندم.

وی افزود: مجمع جهانی رهبران اقتصادی آسیا و اقیانوسیه به دعوت سازمان بین‌المللی رتبه‌بندی مدیران در دوم بهمن سال جاری در پایتخت کشور مالزی (کوالالامپور) با حضور مدیران منتخبی از کشورهای چین، هند، سنگاپور، استرالیا که توانسته‌اند در توسعه و رشد اقتصاد کشور خود موثر واقع شوند برگزار شد.

طلایی بیان کرد: برای اولین بار به پیشنهاد BAF مقرر شد به پاس تلاش‌های موثر رهبران بنگاه‌های اقتصادی و نیز شخصیت‌های سیاسی که به پشتوانه تصمیم‌های صحیح موجب توسعه و رشد اقتصادی شده‌اند، جایزه بزرگ مدیریت به منتخبین اهدا شد.

این بانوی فردوسی با بیان اینکه سال گذشته همایشی برای بنگاه‌های اقتصادی و شرکت‌های موفق در تهران برگزار شدافزود: فرم‌های مربوطه  را پر کرده و به بنگاه مربوطه ارسال کردم و همزمان  به همایش تهران که برای مدیران موفق ایران بود دعوت شدم.

مدیر عامل شرکت آینده سازان تون ادامه داد: اول مهر امسال نامه دعوت برایم ارسال شد  و با همکاری خداخواه  رئیس آموزش و پرورش توانستم در این همایش شرکت کنم.

وی افزود: شن شویی با هزینه یک میلیارد و 800 میلیون تومان  زده‌ام که تعدادی کارگر در آنجا مشغول به کار شدند و توانسته‌ایم همه مسایل زیست محیطی را در کارخانه  رعایت کنیم.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.