کد مطلب: 25813
تاریخ انتشار : 30 دى 1396 - 14:17
مسولان دو نهاد حمایتی در بشرویه عنوان کردند:
کمک های دولتی برای ساخت مسکن مقاوم به مددجویان افزایش یابد
رییس کمیته امداد امام خمینی بشرویه با تاکید بر افزایش کمک های دولت افزود:کمک های بلاعوض دولت در این خصوص به مددجویان بیشتر شود.

به گزارش پیام بشرویه ، "عبداللهی" رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بشرویه در نشست هماهنگی مسولان با روسای بانک ها با محوریت جذب تسهیلات روستایی در بحث فرهنگ سازی استفاده از تسهیلات بهسازی مسکن و آسیب شناسی آن گفت:فقط یکی از مشکلات مددجویان ما مشکل مسکن است.مشکل ضمانت وجود دارد که بعضی حتی حداقل ها را نمی توانند در بانک ها ارائه کنند‌

وی افزود: تعدادی از مددجویان تحت پوشش به دلیل زیاد بودن سن و دیدگاه خاص خودشان این موضوع را نادیده میگیرندو بعضی به دلیل خشکسالی و شرایط اخیر در روستا ها توجیهی در رابطه با این موضوع ندارند و حاضرند این تسهیلات را برای ساخت مسکن در شهر دریافت کنند.

رییس کمیته امداد امام خمینی بشرویه با تاکید بر افزایش کمک های دولت افزود:کمک های بلاعوض دولت در این خصوص به مددجویان بیشتر شود و مبالغی که قرار است پس از زلزله متحمل شود قبل از زلزله و با حفظ جان مردم پرداخت شود .

"حسین قلی پور" رئیس اداره بهزیستی بشرویه با اشاره به اینکه تا قبل از سال 90تسهیلاتی برای پرداخت اقساط مسکن به مددجویان تعلق می گرفت گفت:از سال 90تا کنون بهزیستی هیچ کمکی در رابطه با پرداخت اقساط مسکن مددجویان نمی تواند داشته باشد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.