کد مطلب: 25812
تاریخ انتشار : 30 دى 1396 - 14:08
فرماندار بشرویه گفت:هزینه هایی را که قرار است بعد از زلزله متحمل شویم قبل از آن پرداخت کنیم

به گزارش پیام بشرویه ، 

"علیرضا زمان زاده" فرماندار شهرستان بشرویه صبح امروز در جلسه هماهنگی بنیاد مسکن با محوریت پرداخت تسهیلات روستایی که با حضور روسای بانک ها در محل فرمانداری برگزار شد با تاکید بر اینکه نظارت بر ساختمان سازی ها باید بیشتر شود گفت:هزینه هایی را که قرار است بعد از زلزله متحمل شویم قبل از آن پرداخت کنیم.

وی افزود:این موضوعات باید فرهنگ سازی شود ما در این شهر مشکلات فرهنگی در حوزه های سیاسی اقتصادی کار و تلاش و ... داریم اما متاسفانه متولیان فرهنگی مشکلات فرهنگی این شهر را رها کرده و تریبون را به مسائل سیاسی اختصاص می دهند که هیچ فایده ای هم ندارد.

زمان زاده تصریح کرد:در بحث پرداخت معوقات بانک ها با توجه به آمار و ارقامی که داده می شود همکاری می کنیم و به هرحال باید برگشتی در تسهیلات باشد تا دوباره بتوان تسهیلات پرداخت کرد.

فرماندار بشرویه افزود:برای پرداخت معوقات به مردم یادآوری شود اما فشار بر مردم نیاید به هر حال مشکلات اقتصادی،خشکسالی و... وجود دارد صرفا به آن ها تذکر داده شود تا مبلغ معوقات بیش از حد نشود.

زمان زاده با اشاره به بحث فرهنگ سازی در بین مردم بیان کرد:نگاه مردم به مسؤلان است اگر دیدگاه مردم نسبت به برخی موضوعات تغییر نمی کند دلیلش این است که برخی مسولان آنگونه که می گویند عمل نمی کنند .

در این نشست روسای بانک ها به پرداخت به موقع تسهیلات و معوقات تاکید کردند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.